Paříž

0
Cena
16,100 Kč
Cena
16,100 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

70


Proč si rezervovat zájezd u nás?

 • Dostupné ceny pro každého
 • Rezervace zájezdu online
 • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

4 denní zájezd
Termín: 25. 9. – 27. 9. 2024
Letecky

Paříž je nejen atraktívní velkoměsto světového formátu, ale pro věřící je to hlavně poutní město s krásným chrámem Matky Boží – Notre Dame. Katedrála je díky své výjimečné poloze nejen srdcem Paříže, ale doslova středem Francie. V roce 1239 donesl král Ludvík IX. do Paříže Kristovu trnovou korunu, která byla uložena v nádherné kapli Sainte-Chapelle, jež stojí nedaleko katedrály Notre Dame. V údolí řeky Touques se nachází další známé poutní místo Lisieux. V kapličce Karmelitánského kláštera se nachází hrob sv. Terezie od Ježíška. V roce 1954 byla postavena a vysvěcena impozantní bazilika sv. Terezie, jedna z největších chrámů postavených ve 20. století.

RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Doprava z Brna do Bratislavy a na letiště do Vídně

odjezd z Brna do Bratislavy (od 5 osob). V brzkých ranních hodinách transfer autobusem z Bratislavy na letiště do Vídně s následným odletem do Paříže. Po příletu zakoupení lístků Paris travel Pass, transfer vlakem a metrem do hotelu v Paříži, odložení zavazadel. Následuje začátek programu – procházka po Champs-Elyséesm-Vítězný oblouk, Náměstí svornosti (Place de la Concorde), kostel La Madelaine, Palce Vendôme, Hotel Ritz, Opera a jiné. Návštěva Eiffelovi věže. Fakultativní plavba lodí po Sieně (orientačně 17 Euro, řeší se na místě podle zájmu klientů). Návrat do hotelu, ubytování a nocleh.

Den 2Ostrov Cité – prohlídka katedrály Notre Dame

po snídani navštívíme ostrov Cité – prohlídka katedrály Notre Dame, která je díky své poloze nejen srdcem Paříže, ale i středem Francie. Prohlídka gotického kostela Sainte Chapelle, kde je uložena Kristova trnová koruna. Pantheon, Luxemburské zahrady. Dále návštěva galerie Louvre se slavným obrazem Mona Lisa. Návrat do hotelu, ubytování a nocleh.

Den 3Odjezd vlakem do Versailles

po snídani odjezd vlakem do Versailles, celodenní prohlídka Paláce se zahradami. Po prohlídce návrat do Paříže, podle času pokračování prohlídky v Paříži. Ubytování a nocleh.

Den 4Prohlídka baziliky Sacré Coeur

po snídani prohlídka baziliky Sacré Coeur (Bazilika nejsvětějšího srdce Ježíšova), která se nachází na pahorku Montmarte – nejvyššího bodu Paříže. V blízkosti baziliky dále navštívíme malé náměstí Place du Tertre, které je známé množstvím pouličních malířů a karikaturistů. Dále známý kabaret Moulin Rouge. V odpoledních hodinách transfer vlakem na letiště s následným odletem do Vídně. Po příletu transfer autobusem do Bratislavy a Brna (od 5 osob).

* Průvodce si vyhrazuje změnu programu.

Základní informace

Termín: 25. 9. – 27. 9. 2024

Doprava: letecky

Cena: 16 100 Kč

Cena zahrnuje:

 • obousměrnou letenku v ekonomické třídě na trase Vídeň–Paříž-Vídeň
 • 1 ks malé příruční zavazadlo o rozměrech 35x20x20 cm
 • 1 ks příruční zavazadlo do 8 kg o rozměrech 55x40x20 cm
 • 3x ubytování v síti hotelů Ibis Budget nebo B&B Hotels se snídaněmi (kontinentální snídaně)
 • autobusová doprava z Bratislavy na letiště do Vídně a zpět
 • odborného průvodce
 • pojištění proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • komplexní cestovní pojištění (nutné si sjednat individuálně)
 • daň městu 2 Eura/noc, celkem 6 Euro/osoba (platí se na místě průvodci)
 • vstupy: Eiffelova věž 11,30 Euro (2. poschodí po schodech), Muzeum Louvre 22 Euro, Versailles (palác, zahrady) 21,50 Euro – dohromady 54,80 Euro. Platba předem v CK v případě přihlášení na zájezd do 15.8.2024. Po tomto datu negarantujeme dostupnost lístků. Ceny vstupů jsou platné k 30.11.2023, CK nezodpovídá za případné navýšení cen pro 2024.
 • lístky na městskou hromadnou dopravu v Paříži (všechny zóny a přilehlé oblasti – Versailles) včetně vlaku z letiště v Paříži do centra města a zpět – Paříž travel Pass 75 Euro (platba na místě)
 • doprava z Brna do Bratislavy a zpět je zabezpečena od 5 -ti osob a je zpoplatněna částkou 500 Kč/osoba

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává výhradně poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Uniqa pojišťovna, a.s. v Bratislavě.

Mapa
Galerie