Reference

Dobrý den!

Chtěla bych Vám velice poděkovat. Byla jsem s Vaší cestovní kanceláří v Jeruzalémě. Letěla jsem tam poprvé s obavami i s těšením se co tam uvidím a zažiji. Dovolená předčila mé očekávání. Otec Miroslav Labač který nám dělal průvodce byl nesmírně trpělivý, velice příjemný a jeho vědomosti podle mě neměly hranice. Pouť do Svaté země se mi velice líbila, ubytování i strava byly vynikající. Děkuji cestovní kanceláři Awertour.

Barabášová Věra
3.5.2019

Dobrý den,

ráda bych Vám za naši ŘKF v Bolaticích poděkovala za zprostředkování poutě do Svaté země, která se uskutečnila ve dnech 12. – 19. 3. 2019. Jménem našeho pana faráře Leslawa R. Mazurowského, jménem poutníků, organizátorů i jménem svým Vám děkuji za výbornou organizaci a zajištění všech potřebných náležitostí. Pouť se opravdu vydařila a lidé byli spokojení. Přiznám se, že až teď nám dochází, kde všude jsme měli možnost být. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů pracovních, osobních, ale především hojnost Božího požehnání!

Pavlína Řehánková
26.3.2019

Vážení,

chci Vám tímto ještě jednou moc poděkovat za možnost zúčastnit se poutního zájezdu v termínu 9. – 16. 3. 2019 se skupinou z Olomoucka vedenou průvodcem P. Miroslavem Labačem. Celý zájezd byl pro mne zážitek, na který opravdu nikdy nezapomenu. Výborná organizace cesty, kvalitní služby, krásné ubytování, program a odborný i duchovní doprovod – a vše za velmi přijatelnou cenu. V sobotu jsem se vrátila a cítím se velmi obšťastněna touto poutí. Do smrti mám na co vzpomínat! Pán Bůh žehnej Vám i celé cestovce AWER TOUR!

V úctě Jana Hrbková, Klášterec nad Ohří

Jana Hrbková
22.3.2019

Dobrý den,

v termínu od 4.3.2019 do 11.3.2019 jsme se zúčastnili zájezdu Izrael – Petra (Jordánsko). Zájezd byl skvělý a naprosto úžasný. Zároveň bychom chtěli velmi poděkovat bratru Jeremiášovi za jeho ochotu, lidskost, trpělivost a jeho výjimečný přístup ke všem účastníkům během zájezdu. Ještě jednou děkujeme za nádherné zážitky.

S pozdravem Josef Zronek

Josef Zronek
18.3.2019

Přidat referenciVyberte počet hvězdiček: