Reference

Dobrý den,

chci Vám poděkovat za vynikající zajištění celé cesty do Říma v termínu 8.-13.4.2024, včetně návštěvy katakomb a audience u Sv. Otce – zážitky nezapomenutelné.
Pouť byla úžasná – pan Labač je skutečně Pan Průvodce 😊. Byla jsem s ním již potřetí a pokaždé super.
Byla jsem s Vaší CK již popáté – vždy moc spokojena – program, průvodce, skupina spolupoutníků….
Děkuji.

Se srdečným pozdravem z jižních Čech

Jaroslava Novotná
19. 4. 2024

Dobrý den,

do dneška vzpomínáme na pouť do Svaté země, která se uskutečnila v termínu 5.5.-13.5.2023. Z cesty máme hluboký zážitek a to nejenom na pospolitost nás všech, na duchovní vedení P. Miroslava Labače i ostatních duchovních. Zkrátka stýská se nám po Izraeli, a krásném duchovnu které nás prostoupilo.

Děkujeme Olga a Standa

Olga a Standa
27. 6. 2023

Dobrý den, velké poděkování, že jsme mohli být součástí tak dokonale zorganizovaného a zajímavého zájezdu do Svaté země.

Ať se Vám vše daří, s pozdravem Brunclíkovi

Brunclíkovi
27. 6. 2023

Děkujeme za pouť do Svaté země 5.5.-13.5.2023. Pořád vzpomínáme 🙂 bylo to moc krásné a silné 🙂

Hanka
27. 6. 2023

Dobrý den pane ing. Maštrlo,
v první řadě chci moc poděkovat za pouť do Svaté země.
Opět musím pochválit CA ze Zábřehu za perfektní zařízení této poutě a rychlost řešení náhradníků na poslední chvíli.
Další velká pochvala je na průvodce o. Miroslava Labače. Otec Miroslav je profesionál a odborník na svém místě.
Zařídil krásná místa na slavení mší svatých a perfektně vše naplánoval, abychom stihli toho co nejvíce.
S vaší kanceláří jsem velmi spokojený a už plánuji další poutě, předem si zamlouvám o. Miroslava Labače, má mou plnou důvěru. Moc rád s ním spolupracuji. Závěrem mého dopisu bych vyzdvihl audiosystém, který bych zařadil jako standartní doplněk k zájezdu. Za vše moc děkuji a ať Vám Pán žehná ve vašem konání.
S pozdravem Jirka Kubant

Jirka Kubant
26. 5. 2023

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval vaší CK a jejímu poutnímu průvodci o. Ludovítu Malému, za provázení na pouti ve Fatimě, která se uskutečnila ve dnech 14.5.-17.5.2023. Pouť byla uskutečněna na profesionální a skvělé organizační úrovni. Velký dík patří otci L. Malému, který prokázal přehled jak v tématech církevních, tak i v tématech historických. Po mnoha poutích organizovaných vaší CK, které jsem s vámi absolvoval, rád budu doporučovat vaši CK pro interesanty z mého okolí. Ještě jednou velký dík!
S úctou Standa Horák, Kroměřížsko

Standa Horák
26. 5. 2023

Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za organizaci poutní cesty do Svaté země, vše proběhlo v naprostém pořádku
a bonusem byl náš průvodce P. Jeremiáš Daniel Kvaka. Byl nejen duchovně srozumitelný, ale naprosto empatický ke všem našim potřebám. Určitě si zasluhuje vyjádřit pochvalu.
S přáním hezkého dne
Kadlecová Jana

Kadlecová Jana
18. 5. 2023

Dobrý den vážená cestovní kanceláři Awertour,

Byli jsme s manželkou a dalšími členy farnosti Újezd u Brna a Žatčany na pouti v Mexiku od 13.4. do 23.4.2023. Tímto bych Vám chtěl sám za sebe, manželku a myslím si i za ostatní účastníky poděkovat za celý průběh pouti, který byl od Vás moc dobře po cestovní a duchovní stránce připravený. Šťastně jsme se po dlouhém letu vrátili domů obohacení o mnoho krásných zážitků. Viděli jsme velký kus světa na odvrácené straně naší planety, poznali jsme jinou kulturu, podnebí a odpočinuli jsme si u oceánu.

Ještě jednou velké díky a ať se Vám daří pořádat další krásné poutě.

S pozdravem
Vladimír Nedoma
Újezd u Brna

Vladimír Nedoma
17. 4. 2023

Dobrý den,

na konci března jsem se zúčastnila vámi organizovaného zájezdu do Svaté země. Ráda bych vám upřímně poděkovala za skvělou organizaci, péči a ochotu, kterou jste mne v průběhu příprav do Izraele věnovali. Přístup vaší společnosti byl opravdu nevšední.

Celý zájezd byl pro mne životním zážitkem, byla jsem okouzlena místní atmosférou a energií, kterou tato země tepe na každém kroku. Především bych vypíchla výběr našeho průvodce otce Palkoviče. Je to milí, pozitivní člověk s překypujícím rozsahem znalostí nejen křesťanského směru.

Díky skvělé organizaci denního programu a výběru ubytování, jsem neměla pocit nebezpečí i za situace, která momentálně zemí vládne.

Vaši cestovní kancelář budu vřele doporučovat. Určitě jsem ve Svaté zemi nebyla naposled.

Budu se těšit na příští rok😊

Krásné jarní dny.

S poděkováním a pozdravem Simona Ujčíková

Simona Ujčíková
17. 4. 2023

Zdravím vás,

chtěl bych touto cestou moc poděkovat otci p.Martinu Mojžíšovi a p.Donatě za skvělé vedení naší pouti po zemi mexické. Především pak o.Martinovi za provedení místy se zajímavou historii, zejména historii Guadaloupe, tohoto největšího poutního místa na světě.
Všem, kteří se účastnili této poutě přeji hodně Božího požehnání do každodenního konání a další poznávání malých či větších poutních míst u nás i ve světě.

s úctou vděčnou Standa Horák, Žalkovice – Kroměřížsko

Standa Horák
5. 12. 2022

Ke svým 60. narozeninám jsem od svých nejbližších dostal peníze na poutní zájezd do Izraele. Dvakrát byl “náš” zájezd” zrušen kvůli Covidu a jednou jsem jej zrušil kvůli pracovnímu zaneprázdnění. V říjnu to konečně vyšlo. Moc jsem se těšil, ale realita předčila mé očekávání. Bylo to prostě úžasné. Zájezd se stal hlavně díky průvodci otci Martinovi Mojžíšovi poutí po Svaté zemi. Jeho komplexní znalosti geografické, historické a samozřejmě náboženské dokázal zpestřit svými bohatými osobními zážitky a zkušenostmi. Rád bych poděkoval paní Krmelové ze Zábřehu za její neobyčejnou ochotu, vstřícnost a pomoc a samozřejmě i cestovní kanceláři za vysoce profesionální práci. Rád pojedu znovu.

Josef Stoklasa
4. 11. 2022

Dobrý den vážení, plně souhlasím s recenzí paní Daňkové na pouť do Svaté země od 13. září. Ještě teď čerpám z této pouti sílu. Otec Miro Labač a otec Karel Janíček jsou opravdu lidé na svém místě, milí, vtipní, vstřícní a výborní organizátoři. Ještě jednou velké dík. Těším se na další společné putování.

HELENA HOŘÁKOVÁ
21. 10. 2022

Svatá země 13. 9. – 20. 9. 2022

Ještě jsem plná dojmů z pouti do Svaté země. Plně souhlasím s nadšením ostatních, tak se nebudu rozepisovat o podrobnostech. Jen se chci připojit k poděkování Vaší cestovní kanceláři za úžasnou trpělivost v řešení naší pouti , která se odkládala celé dva roky, ale nakonec se uskutečnila k plné naší spokojenosti. Otec Miro Labač je úžasný průvodce, který v Izraeli studoval, tudíž to tam dobře zná a my jsme plní informací i duchovních zážitků. Byla to pouť v pravém slova smyslu, s každodenní mší svatou, modlitbou. Už se těšíme, že s ním pojedeme i na další pouť. Díky Vám a otci Labačovi! Přeji Vaší cestovce mnoho úspěchů a vyprošuji požehnání do dalších let.

Marie Daňková
23. 9. 2022

Dobrý den vážení, chceme vám poděkovat za krásný zájezd do Svaté země 12.9.-19.9.2022 a za úžasného průvodce otce Martina Mojžíše. Mockrát děkuje Veronika Ježová a Josef Vitásek.

Veronika Ježová a Josef Vitásek
23. 9. 2022

3.6.2022, jsme se zúčastnili zájezdu do svaté země Izrael pod odborným vedením skvělého otce Martina Mojžíše. Viděli jsme toho hodně a projeli v rámci časových možností všechny zajímavá místa kde pobýval i Ježíš Kristus. Tel Aviv, Betlém, Jeruzalém, Haifa, Nazaret, Galilejské jezero, Kafarnau, Tabgha, hora Tábor, řeka Jordán, Jericho, Mrtvé moře…a mnoho dalšího. Děkujeme otci Mojžíšovi za příkladnou péči a bezvadnou organizaci i celému kolektivu zájezdu za toleranci. Byli jsme jediní Češi a s bratry Slováky jsme si rozuměli. Rádi poznáváme zajímavá místa světových dějin a těšíme se na další dobrodružství a poznání, třeba i s Vaší cestovkou AWERTOUR

Lubomír Musil, Anna Karla Musilová
15. 8. 2022

Vážení z cestovní společnosti Awer tour,
touto cestou Vám chci poděkovat za mne,mého přítele Jiřího a ostatní účastníky za skvělou péči,příkladný a pečlivý přístup a organizaci poutě do Izraele,která se uskutečnila 3.-10.5.2022.
Rádi s Vámi opět v budoucnu vycestujeme

Za celý kolektiv Jitka Kafková a Jiří Glosr
24. 5. 2022

Svatá země 28.4. – 5.5. 2022

Nedávno jsem se vrátila ze Svaté země a chtěla bych všem moc poděkovat. Konkrétně paní Janě Krmelové a paní Lence Hamplové z AWER TOUR v Zábřehu za parádní organizaci a spolupráci. Jsou úžasné! Zájezd jsme měli s manželem a rodiči koupený již před covidem, několikrát byl odložen a nakonec se v březnu tohoto roku mělo letět. Já měla smůlu a musela zůstat kvůli pozitivnímu testu doma. Už jsem se s Izraelem rozloučila. Manžel letěl s rodiči sám. Zájezd jsem pro sebe u pojišťovny stornovala a peníze zpět jsem měla na účtu dřív, než se manžel vrátil. Všichni byli absolutně nadšení Svatou zemí i jejich průvodcem otcem Michalem Pitoniakem, kterému taktéž moc děkujeme. Manžel mě přemluvil, abychom jeli spolu v dubnovém termínu znovu s Újezdskou farností a otcem Petrem Hoškem. Během dvou dnů jsem vše zařídila v cestovce. Nakonec jsem v dubnu odletěla s manželem i já na ten stejný zájezd a bylo to nepopsatelné. To, co jsme si všichni po duchovní stránce odnesli se nedá vyjádřit slovy. Doufám, že se nám podaří ještě jednou vrátit. Všem moc děkujeme za skvěle zvládnutou organizaci zájezdu a vřele doporučujeme jak cestovku tak Svatou zem.

Eva a Kamil Brabcovi
23. 5. 2022

Absolvovala jsem poutní zájezd do Říma a Vatikánu o Velikonočních svátcích 14.-18.4.2022. Jedním slovem úžasný .

Provázel nás otec Paedr. Michal Pitoniak. Skutečně erudovaný průvodce s lidským přístupem. S jeho výklady jsme obohacení o mnohé, vděčíme mu za to, že jsme poznali Řím a Vatikán s jeho historií. Díky otci M. Pitoniakovi se nám otevřely obzory nejen z historie obecně, ale i z historie církevní.

Ceremoniál Velikonoční mše, Bazilika Sv. Petra a samotný papež František, tak to se poštěstí vidět a zažít jen málo lidem z takové blízkosti. Jsem šťastná, že jsem byla mezi nimi.

Srdečně děkuji za sebe i celý kolektiv poutníků otci Paedr.Michalu Pitoniakovi a agentuře AWER TOUR s.r.o. v Zábřehu i kanceláři v Bratislavě za neopakovatelné duchovní zážitky.

Agnes Šmýrová Ostrava
13.5.2022

Dobrý den,

ráda bych alespoň touto cestou poděkovala Vaší cestovní kanceláři.

Ve dnech 28.4. – 5.5. 2022 jsem se zúčastila poutního zájezdu do Svaté země, kterou ve spolupráci s Vaší cestovní kanceláří zorganizoval otec Petr Hošek z Újezdu u Brna. Chtěla bych zde vyjádřit velké poděkování za naprosto profesionálně připravenou a organizačně výborně zkoordinovanou cestu. Veliký dík bych chtěla touto cestou vyjádřit především otci Michalu Pitoniakovi. Je to člověk na svém místě, který je zcela vyjímečný. Nejen že má obrovský kulturní a historický přehled, ale především nás putníky provedl Svatou zemí v duchovní rovině, která byla naprosto jedinečná. V neposlední rovině je to člověk velké pokory, lásky a víry, kterou neúnavně šíří k lidem. Přesto, že se musel potýkat s různými nenadále vzniklými problémy (ať již s poutníky či vynucenými změnami programu), vždy se choval zcela klidně a profesionálně, ale především vstřícně a obětavě. Díky jemu jsme mohli zažít neopakovatelné duchovní i cestovatelské chvíle, které jsou pro nás velkým darem.

Ještě jednou děkuji za sebe i svého manžela a přeji Vaší cestovní kanceláři vše dobré.

Božena Flajšingerová
11.5.2022

Pouť do Svaté země 1.-9.4.2022

Není to zájezd. Není to výlet. Je to skutečná pouť. Dýchala na nás krajina oplývající medem a mlékem. Krajina, po které kráčel Pán Ježíš. Průvodce P. Miroslav Labač nás svými poznatky a vyprávěním vtáhl do oněch časů, vše pečlivě připravené a organizačně vhodně zvolené. Duchovní doprovod P. Františka Eliáše společně s ostatními duchovními celou pouť orámoval a zanechal skutečný otisk v srdci a duši každého z nás. O tom jsem přesvědčena a přeji dalším poutníkům zakusit a odvézt si s sebou hluboké prožitky, které se stanou součástí jich samotných.

Jitka Bezděková
23.4.2022

Milí,

ve dnech 1.-9.4.2022 jsem byl jedním z účastníků poutního zájezdu do Svaté země. Pouť organizoval o. František Eliáš, na místě jsme pak byli v rukou skvělého průvodce o. Miro Labače. Byla to má již třetí návštěva této země, z toho druhá poutní. Proto méně fotografií, o to více prostoru k prožívání. Je velmi nesnadné předat jakoukoli formou zážitky z cest, ale zkusím to. V první řadě osoba skvělého průvodce, který vám na stříbrné míse každý den předkládá souhrn informací duchovních, historických a třeba i přírodovědeckých. Stačí jen otevřít uši, oči a srdce. Mít k dispozici celkem pět kněží (dost možná bonus našeho zájezdu) s kompletním duchovním servisem, mít každý den mši, a to i na místech pro nás nejsvatějších (např. v bazilice Božího hrobu), číst úryvky Písma na místech, ve kterých se odehrálo, mít možnost pobýt na místech, kde pobýval náš Pán, to lze prožít jedině zde. Vím, že místní obchodníci by se mnou nesouhlasili, ale dalším bonusem byla nepřítomnost velkého množství poutníků z doby předcovidové. A tak lze na Golgotě strávit na kolenou libovolný čas, aniž by vám ostatní šlapali na záda. Navštívit Boží hrob a místo vzkříšení Krista lze zhruba po deseti minutách čekání, žádná fronta. Pomodlit se desátek růžence u hrobu Marie bez přítomnosti jiných poutníků lze též. Projít takřka liduprázdnou Via Dolorosou, bez problému. A nebo…. Nevěříte? Věřte, nebo lépe: “Jeďte!”. Zajištěni skvělým servisem organizačním, dopravním, ubytovacím i stravovacím nemůžete chybit.

Na závěr chci poděkovat Bohu, CK Awertour, průvodci i kněžím, a v neposlední řadě i všem spolupoutníkům za požehnaný čas prožitý ve Svaté zemi.

František Rýznar
21.4.2022

Vážení,

dovolte mi, abych Vám touto cestou vyslovila velký dík za “putování po Svaté Zemi, kterou jsme absolvovali s vaší CA pod vedením otce Jeremiáše v termínu 31. 3. – 7. 4. 2022.

Nedá se vytknout ani chloupeček, počínaje nástupem do autobusu v Ostrovačicích až po návrat zpět do Ostrovačic domů. Otec Jeremiáš se nám až neskutečně věnoval. Jeho znalosti přesahují rámec toho, co jsme očekávali. Je nevysychající studnicí vědomostí. Mohli jsme se ho kdykoliv na cokoliv zeptat a vždy věděl, znal. Byl ochotný, milý, trpělivý. Prosím tlumočte mu naše poděkování, protože to co zde píšu je názorem všech mých spolupoutníků.

Děkujeme také velmi Vám, že takováto putování pořádáte a dáváte si záležet na tom, aby Vaši klienti byli spokojeni. S Vámi pojedeme kdykoliv a kamkoliv.

Přejeme Vám mnoho úspěchů a jen samé spokojené poutníky jako jsme my. Buďte zdrávi a Bůh Vám žehnej!

S pozdravem Jana a Pavel Fialovi z Říčan (od Otce Ludvíka)

Jana a Pavel Fialovi
19.4.2022

Dobrý den!

Chtěla bych Vám velice poděkovat. Byla jsem s Vaší cestovní kanceláří v Jeruzalémě. Letěla jsem tam poprvé s obavami i s těšením se co tam uvidím a zažiji. Dovolená předčila mé očekávání. Otec Miroslav Labač který nám dělal průvodce byl nesmírně trpělivý, velice příjemný a jeho vědomosti podle mě neměly hranice. Pouť do Svaté země se mi velice líbila, ubytování i strava byly vynikající. Děkuji cestovní kanceláři Awertour.

Barabášová Věra
3.5.2019

Dobrý den,

ráda bych Vám za naši ŘKF v Bolaticích poděkovala za zprostředkování poutě do Svaté země, která se uskutečnila ve dnech 12. – 19. 3. 2019. Jménem našeho pana faráře Leslawa R. Mazurowského, jménem poutníků, organizátorů i jménem svým Vám děkuji za výbornou organizaci a zajištění všech potřebných náležitostí. Pouť se opravdu vydařila a lidé byli spokojení. Přiznám se, že až teď nám dochází, kde všude jsme měli možnost být. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů pracovních, osobních, ale především hojnost Božího požehnání!

Pavlína Řehánková
26. 3. 2019

Vážení,

chci Vám tímto ještě jednou moc poděkovat za možnost zúčastnit se poutního zájezdu v termínu 9. – 16. 3. 2019 se skupinou z Olomoucka vedenou průvodcem P. Miroslavem Labačem. Celý zájezd byl pro mne zážitek, na který opravdu nikdy nezapomenu. Výborná organizace cesty, kvalitní služby, krásné ubytování, program a odborný i duchovní doprovod – a vše za velmi přijatelnou cenu. V sobotu jsem se vrátila a cítím se velmi obšťastněna touto poutí. Do smrti mám na co vzpomínat! Pán Bůh žehnej Vám i celé cestovce AWER TOUR!

Jana Hrbková
22.3.2019

Dobrý den,

v termínu od 4.3.2019 do 11.3.2019 jsme se zúčastnili zájezdu Izrael – Petra (Jordánsko). Zájezd byl skvělý a naprosto úžasný. Zároveň bychom chtěli velmi poděkovat bratru Jeremiášovi za jeho ochotu, lidskost, trpělivost a jeho výjimečný přístup ke všem účastníkům během zájezdu. Ještě jednou děkujeme za nádherné zážitky.

Josef Zronek
18. 3. 2019

Krásný den,

chci vaší cestovní agentuře srdečně poděkovat za organizaci poutního zájezdu do Svaté země 13.11.-20.11.2018. Jistě není lehké zorganizovat dopravu, ubytování, stravu a výlety v 3000 km vzdálené zemi, navíc rozdělené betonovými zdmi a mluvící několika jazyky. Přesto vše klaplo bezvadně. Ubytování bylo útulné, personál srdečný, jídla bylo nad očekávání a autobus spolehlivější, než vlaky na našem nádraží. Střídala se místa spojená se životem našeho Pána, historické památky, panoramata moderních měst. Jedno však musím vyzdvihnout nad všechno ostatní, a to osobnost pana Mgr. Tomáše Torkoše. Teprve teď, když o pouti vyprávím rodině, kolegům a přátelům, vidím, jak velkou zásluhu má na tom, že se nám všem účastníkům pouť tak hluboko vryla do srdce. Jeho zkušenosti a organizační schopnosti zajistily hladký průběh bez prostojů a hluchých míst. Bystře reagoval na změny v počasí, dopravní nebo bezpečnostní situaci a uzpůsobil program tak, že jsme poznali ze Svaté země snad vše, co šlo. To ale ukázal jen ten menší ze svých talentů. Ten největší se ukázal, když vzal do ruky mikrofon a začal mluvit. Ať to byly informace o historii místa nebo o spletité současné situaci, vždy to bylo poučné a zajímavé. Uměl vtipem zvednout náladu. A když nám vykresloval obrazy ze života svatých nebo Pána Ježíše, byly to pro mne vedle návštěvy svatých míst, skutečné vrcholy celé krásné pouti. Prosím, bude-li mít příležitost, poděkujte mu znova za mne i ostatní poutníky. Važte si takového spolupracovníka, protože ač muž , “Je daleko cennější než perly” (Přísloví 31,10). Zdravím vás a budu věřit, že jsme my, hustopečští farníci, s vaší agenturou a Tomášem nejeli naposledy.

Petr Hub
03.12.2018

Vážení,

chci celému vašemu týmu velice poděkovat za nádhernou pouť, kterou jsme směli prožít ve Svaté zemi ve dnech 14.-21.9.2018. Vše naprosto překonalo naše očekávání a doteď z této cesty velmi čerpáme. Děkujeme též za výběr průvodce bratra Mira Labače, který se nás úžasně ujal a navázali jsme s ním přátelství. V budoucnu se na Vás jistě obrátíme znovu. Pokoj a dobro.

Filip Štojdl
03.12.2018

Dobrý den,

chtěla bych vyjádřit velké poděkování panu Miroslavovi Labačovi za úžasné vedení naší pouti do Svaté země. Poutí s Církví československou husitskou 14.9. – 21.9.2018 nás pan “Miro” provedl s velkou láskou a zodpovědností k této nádherné zemi. Jeho zkušenosti a vědomosti nás ohromovali na každém zastavení a tak nám zůstane nezapomenutelná vzpomínka na tento bezchybný zájezd. Díky vám všem a hlavně Pánu Bohu, že máme možnost tato Svatá místa navštěvovat. Přeji vám hodně Božího požehnání a spoustu spokojených poutníků !!

Jana Plchová
03.12.2018

Dobrý den,

rády bychom Vám touto cestou poděkovaly za zprostředkování zájezdu s Vaší cestovní kanceláří. Prožily jsme úžasný týden ve Svaté zemi a u Mrtvého moře i díky skvělému průvodci panu faráři Valentovi. Všechno měl výborně připravené – výklady ze Svatého písma, historie i politiky. Díky němu jsme získaly aspoň trochu přehled o docela nepřehledné situaci v těchto končinách. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám, Vašim průvodcům i celé cestovce spoustu dalších spokojených poutníků.

Fojtů, Daňová a Manová
11.5.2018

Dobrý den,

dovolte mi touto cestou poděkovat za pouť do Svaté země, byl to pro mě nezapomenutelný duchovní i poznávací zážitek. Za perfektní organizaci, duchovní prožitek a pohodový průběh pouti patří veliký dík všem, kteří se na organizování a realizaci pouti podíleli. Speciální dík za poutavé průvodcovské slovo patří Mgr. Miroslavu Labačovi.

Lubomír Pek
8. 4. 2018

Milí organizátoři naší poutě do Svaté země!

Když jsme se v říjnu minulého roku rozhodli pro putování s vaší cestovní kanceláří, udivilo nás, že již je námi vybraný termín obsazen. Dnes chápeme proč, jelikož nejen, že je radost s vámi putovat, ale lidé se k vám vrací a putují s vámi znovu. Byli jsme takovými nevěřícími Tomáši, co bezpečnost, ubytování, jídlo, jak to zvládneme uchodit a také jak to bude s průvodcem? Máme přátele, kteří byli ve Svaté zemi v roce 2000, když jsme jim řekli, že s námi poputuje páter Martin Mojžíš, řekli nám: „Závidíme vám! Budete mít šanci poznat, že je to úžasný člověk!“ A skutečně jsme byli uneseni tím, jak nás Svatými místy provázel, co vše nám řekl z historie i současnosti, jak byl pozorný a ohleduplný ke všem účastníkům a hlavně jak nám při tom všem (organizačním) dokázal vrýt do srdce poselství života svaté rodiny a hlavně Pána Ježíše Krista, naší jediné naděje. Dokázal oslovit všechny – věřící, hledající i pochybující. Moudra a pravdy, které nám připomínal, jsme nestíhali zapisovat do krásné brožury, kterou jste nám dali na cestu, a věřím, že v ní budeme hodně listovat! Ocenili jsme rovněž jeho humor, kterým dokázal odlehčit vážná životní témata. No prostě byl to týden, na který nikdy nezapomeneme! Víme, že za každou poutní cestou je skrytý celý tým organizátorů, všem patří od nás veliký dík! Všechny naše obavy byly zbytečné, celý pobyt byl zajištěn na 200%. Díky také p. Hamplové v Zábřehu za hladké vyřízení všech formalit k cestě do Izraele. Krásné je i to, že díky vám jsme mohli podpořit křesťany a potřebné v této části světa. Děkujeme především páterovi M. Mojžíšovi za luxusní provázení na „naší životní pouti“ a vyprošujeme mu všechny potřebné milosti k tomu, aby upevnil víru ještě mnoha dalším poutníkům! (pamatujeme na Vatikánskou měnu) PS: Velikonoční poselství : Nebojte se ! platí také pro cestování s AWER TOUR do Izraele.

Marie a Miroslav Švidrnochovi , Tomáš a Eliška Richterovi
4.4.2018

Vážení,

dovolte mi, abych Vám a celé Vaší cestovní kanceláři Awertour touto cestou poděkovala. S Vaší cestovní kanceláří jsem podnikla během uplynulých tří let 3. poutě. Děkuji především za výbornou organizaci a spolehlivost. Veliké díky patří otci Michalovi Pitoniakovi, který byl vždy výborným a odborným průvodcem nejen na cestách ale také v duchovní rovině. Při poslední pouti letos na podzim do Fatimy, se vyskytly nečekané problémy z důvodu zrušení našeho zpátečního letu. Vaše cestovní kancelář však na celou situaci reagovala velmi rychle a zodpovědně. Nejen, že jste nám zařídili krásné ubytování, ale také jste se postarali o rychlý a bezpečný návrat všech poutníků domů. V neposlední řadě, jste vyřídili také finanční kompenzaci komplikací vzniklých zrušením letu. Není samozřejmostí, že by se cestovní kanceláře takto o své klienty vždy postaraly. Proto mi ještě jednou dovolte vyslovit upřímné a srdečné poděkování.

Božena Flajšingerová
20.12.2017

Milí přátelé,

děkuji Vám za úžasnou pouť ve Svaté Zemi. Bylo to úžasné a to také díky Vám – Vaší cestovní kanceláři Awertour, zvlášť pak velké díky průvodci otci Milanovi Palkovičovi za hluboké a srdečné provedení nás všech po svatých místech…

Jiří Kalaš
25.3.2017

Vážení přátelé,

pouť do Izraele a Petry v Jordánsku byla vynikající. Organizace klapala jako hodinky, ubytování bylo velice pěkné a jídlo až neskutečné. Obrovský výběr jak hlavních jídel, tak salátů a k tomu zákusky a ovoce. Myslím, že jsme i přes náročný program všichni něco přibrali. Duchovní doprovod perfektní, na což jsme už docela zvyklí, protože jsme byli s Awer tourem a biskupem Pavlem Posádem už podvanácté. Průvodce pan Tomáš Torkoš je opravdu na svém místě. Poskytl nám neskutečně mnoho informací, které říká z hlavy a nečte je z nějakého bedekru. Navíc organizačně je skvělý, takže jsme nikde nečekali a i hraniční přechod do Jordánska jsme zvládli (celý autobus) ani ne za hodinu. Je vidět, že má teologické vzdělání a jeho znalosti v této oblasti jsou opravdu mimořádné. PETRA sama o sobě i přesto, že je velmi náročná, je opravdový zážitek. Celkově velká spokojenost. V příloze zasíláme vyplněnou cestovní smlouvu do Švýcarska.

Marie a Ota Měřínští
24.3.2017

Dobrý den,

uplynul už týden od pouti (části) naší farnosti Čeladná do Svaté země, nicméně hluboký dojem, který ve mně zanechala návštěva těchto míst, resp. celá pouť, se nedá snad slovy ani vyjádřit. Chtěla jsem proto poděkovat CK AWERTOUR, ale hlavně otci Milanu Palkovičovi, za krásně organizovanou a vedenou pouť, návštěvu silných, úžasných míst, která by ovšem bez jeho výkladu a zaujetí neměla takový efekt, jaký se mu podařilo vytvořit. Podivovala jsem se zejména nad množstvím jeho znalostí a informací, které nám byl schopen uchopitelnou a příjemnou formou zprostředkovat. Klobouk dolů ovšem i před jeho vitalitou a snahou zajistit výpravě vše tak, aby byli všichni spojeni a nebyli na ničem kráceni. Ani přes velkou fyzickou a duševní zátěž, kterou měl, nedal najevo sebemenší známku únavy či vyčerpanosti. Velká míra tolerance k druhým a trpělivost, kterou s námi, poutníky, měl, tak umocnila srdečnost a dobrotu, která z jeho osobnosti sálala. Ještě jednou proto přijměte srdečné a upřímné poděkování za vše, za krásný týden a vše dobré, kdy bych ráda popřála celé CK AWERTOUR hodně úspěchů a spokojených klientů a otci Milanovi, i nadále tak dobrou duševní i tělesnou kondici. Opatrujte se a buďte hodně zdrávi

Věra Golová
22.3.2017

Dobrý den,

prožili jsme s Vámi opět neopakovatelnou pouť ve Svaté zemi a chtěli bychom poděkovat všem, kteří se jí zúčastnili a přispěli k pohodové atmosféře. Naše hlavní poděkování patří především průvodci Tomášovi Torkošovi – jeho znalosti jsou opravdu neuvěřitelné… Ještě jednou moc děkujeme

Kateřina a Miroslav Imrichovi
21.3.2017

Dobrý den,

chtěli bychom Vám poděkovat za to ,že jsme s Vámi mohli cestovat do Svaté země a především pak Otci Milanovi Palkovičovi za perfektní vedení celého našeho poutního putování po Svaté zemi. Celý pobyt a místa, která jsme navštívili se nám pevně vryla do naších srdcí. Zároveň také děkujeme všem duchovním otcům, kteří jeli s námi a mohli jsme tak prožívat mše svaté v jejich společenství. Celý zájezd a vše co jsme prožili byl : Zázrak Boží. Ještě jednou DĚKUJEME.

Marie a Oldřich Kazíkovi
20.3.2017

Dobrý den,

chtěl bych Vám touto cestou poděkovat jménem svým, své manželky a věřím, že i všech poutníků z naší Hustopečské farnosti za organizaci naši pouti. V sobotu jsme se vrátili z pouti z Lurd, kde jsme mimo toto překrásné místo zjevení panny Marie navštívili i Barcelonu a Toulouse. Díky dlouhým přejezdům nebyla tato pouť jednoduchá na organizaci, ale Vaše agentura opět zvládla vše na 1. Tak jako v loňském roce, kdy jsme s Vaší agenturou navštívili Svatou Zemi, nás doprovázel skvělý Tomáš Torkoš. Díky jeho přístupu, znalostem a poutavému výkladu, celou tuto pouť posunul na velmi vysokou duchovní úroveň. Tak jak sám říkal, poutníci bývají velmi kritičtí k Mariánským poutím, ale v našem případě se jednalo o velmi silný a krásný duchovní zážitek. Ještě jednou velké díky Vám a speciálně Tomášovi. Budeme se těšit na další putováni s Vámi.

Pavel Biskup Hustopeče nad Bečvou
1. 11. 2016

Dobrý den, touto cestou bychom rádi poděkovali za výjimečný zážitek, cestu s Awertour do Assisi a Říma.

Vrátili jsme se v pátek, a dojmy z cesty nás zcela zahltily. Bylo toho tolik…těžko se to dá popsat, chceme hlavně poděkovat. Vyjádřit díky, za skvělou organizaci, výjimečnou péči a obětavou úlohu průvodců Petra a Janka. Věnovali se nám maximálně a jistě tento děkovný e-mail nebude jediný, který Vaše CK obdrží. Děkujeme tedy ještě jednou, přejeme mnoho zdaru u dalších Vašich aktivit a těšíme se, že se snad s Vaší CK zase v budoucnu setkáme.

Šárka a Marián
20.9.2016

Vážení, uběhlo již několik dnů od 17. července, kdy jsme se vrátili s poutního putování po Beneluxu. Toto putování a zároveň i poznávání nových zemí, poutních míst, chrámů a také místních světců, nás velmi obohatilo. Jak zjišťujeme každoročním putováním s vaší cestovní kanceláří, tak vydařené putování musí stát na třech pilířích a pak je úspěšné. Ten první pilíř, tak to je organizace a pečlivá příprava celého putování. Tak toto bylo vaší kanceláři zvládnuto perfektně, připravený program byl tak dobře připraven, že se málem ani nedal celý uskutečnit.

Dalším tím pilířem je správná volba průvodce, to se vám velice podařilo, protože paní Dana Lidaříková, byla prostě skvělá. Zařizovala vše potřebné a vždy úspěšně, ani nevadilo, že díky ucpaným dálnicím jsme přijeli občas na hotel později a nikdy nebyl problém se zajištěním ubytování i večeře. Díky jejím znalostem a vědomostem jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o navštívených zemích. Vynikající byla její spolupráce s řidiči, vždy společným úsilím nás dovezli dobře a bezpečně na určená místa, proto i jim patří poděkování.

Třetím pilířem úspěšného putování, tak to je duchovní a společenské vedení, nás poutníků, otce biskupa Pavla Posáda. Tento rok jsme měli i privilegium a to společenství dalších tří kněží. Společenství nás poutníků kolem otce biskupa představuje tu duchovní a společenskou radost ze společného putování a na tuto událost se vlastně těšíme pak zase celý příští rok. Proto to veliké poděkování patří i nám všem, kteří jsme se toho putování zúčastnili.

Hana a Bohumír Vaňkovi
9.8.2016

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat profesionální cestovní kanceláři Awertour.

S organizací a programovou náplní poutní cesty do Medžugorje jsme byli i s manželem maximálně spokojeni, je znát, že v této práci máte bohaté zkušenosti a umíte je využít ke spokojenosti klientů. Velmi vhodně se prolínal duchovní program s poznáním jak poutního místa samotného, tak i dalších zajímavých míst v navštívené krajině. Ubytování a strava byla velmi příjemná a oceňuji i nabídku bezlepkové stravy a ochotně poskytnuté informace o této oblasti.

Všechno bylo v naprostém pořádku a velkou zásluhu má duchovní průvodce P. Martin Mojžíš, kterému také tímto děkujeme. Nelze nevzpomenout ani velmi ochotné neúnavné a skvělé pány řidiče, kteří nás bezpečně dopravili na poutní místo a pak domů.

Srdečné díky a hodně sil do další práce, ať se vám daří.

Eva a Stanislav Danielovi
29. 6. 2016

Dobrý den,

zúčastnil jsem se pouti do Svaté země s vaší cestovní kanceláří ve dnech 24.5. – 31.5.2016. Navštívil jsem hodně poznávacích zájezdů v zahraničí, ale tento byl ze všech nejlepší po všech stránkách, jak organizačních, tak i co se týká ubytování, stravy a hlavně návštěva všech biblických míst s velmi podrobným výkladem. Touto cesto bych chtěl poděkovat za překrásně prožitý týden panu řediteli Ing. Vladimíru Maštrlovi za příkladný přístup CK Awertour ke klientům. Velké poděkování patří i průvodci ThBiblic, Robertu Jágerovi, PhD. za za podrobné výklady, organizaci poutě a péči, se kterou se vzorně staral o všechny klienty, i když byl program časově náročný.

Ing. Jiří Milička
7.6.2016

Dobrý den!

Plna dojmů nádherných zážitků a duchovní obnovy bych Vám chtěla poděkovat za krásnou pouť do Říma.

P. Martin Mojžíš a P. Marek Hutár sršeli nejen vědomostmi, ale i vtipem. (Že se někdo nebo něco ztratí, to patří ke každé pouti, hlavně, že jsme se všichni zase našli! ;-))

Ani se nechce věřit, kolik jsme stihli navštívit skvostných kostelů, památek a nádherných míst. Mše sv. ve Svatopetrské bazilice v kapli Sv. Josefa, audience u papeže Františka, Certifikát od P. Hutára o projití čtyřmi svatými branami Božího milosrdenství a další nepřeberné množství neopakovatelných dojmů.

Cestou nás provázeli spolehliví řidiči.

Ještě jednou tisíceré díky!

Marie Neveselá
8. 5. 2016

Dobrý den

tímto bychom Vám a Vaší cestovní kanceláři chtěly poděkovat za zajištění poznávacího zájezdu do Izraele a Jordánska (3.3.-10.3. t.r.). Byly jsme velice spokojené, viděly jsme díky výbornému průvodci – pateru Miroslavu Labačovi – i místa, která ani nebyla v programu. Krásně a poutavě nám to všechno komentoval a staral se o naši výpravu opravdu na velkou „jedničku“.

Ještě jednou děkujeme a za dva roky, dál-li Pán Bůh, se vypravíme znovu.

Eva Trnková a Jaroslava Novotná
18. 3. 2016

Dobrý den,

chvála Kristu a Panně Marii, jsem Vám ze srdce vděčný za velmi pestrý poutní zájezd s velmi silným duchovním nábojem do Svaté země a Jordánska. Prostě a jednoduše – je to nezapomenutelné.

S poděkováním, s pozdravem a s úctou

Ing. Mgr. Tomáš Strbačka
19. 2. 2016

Chvála Kristu a Marii,

je to už 10 dní, co jsme se vrátili ze Sv. Země a stále se k naší cestě vracím. Náš menší počet byl pro nás velkou výhodou. Přesuny, organizace, katecheze. Část účastníků, asi 10, bylo s námi v Izraeli už před 5 lety. Byla sice jiná trasa, jiné období, ale největší rozdíl spočíval nyní v přítomnosti P. Martina Mojžíše. Všechna místa, která jsou spjata s naší vírou, využil ke katechezi. A protože jsem s ním byl už vícekrát, musím ocenit, že i když tato místa navštívil už tolikrát a tolikrát říká to samé, nebylo to v jeho podání jen mechanické opakování, ale znovu v tom byl i jeho osobní vztah. Velké díky Vám i jemu, za všechny krásné zážitky.

Pokud jsem si mohl všimnout, nebyly vůbec žádné komplikace, nikde jsme nečekali na rozdělení pokojů, ani na nejnavštěvovanějších místech jsme dlouho nestáli a pouze přechod do Jordánska a nazpět do Izraele byl zdlouhavý, ale to tam patří k tamějšímu meritu věci a myslím, že i tak jsme byli odbaveni nadprůměrně rychle.

Přijměte ode mě ještě jednou, velké poděkování za skvělou organizaci naší cesty, skvělé ubytování i stravu, nevím vůbec o žádném nedostatku.

P. Miroslav Kazík
7.2.2016

Dobrý den,

zúčastnila jsem se pouti do Svaté země s vaší cestovní kanceláří a chtěla bych vám poděkovat za krásně prožitý týden. S celým zájezdem jsem byla velice spokojená, organizace byla perfektní. Pro člověka, který je v této zemi poprvé, je už sama návštěva všech biblických míst velkým zážitkem a tento zážitek byl umocněn krásnými výklady průvodce pana Tomáše Torkoše. Zaslouží si velkou pochvalu.

Přeji vám všem krásný zbytek roku a mnoho spokojených poutníků.

Jana Chvílová
9. 11. 2015

Dobrý den,

chtěl bych jménem svým, jménem mé manželky a věřím, že i jménem všech ostatních poutníků z farnosti Hustopeče nad Bečvou, poděkovat Vaší cestovní kanceláří, ale hlavně průvodci Tomáši Torkošovi za neuvěřitelný duchovní zážitek z pouti do Svaté země, kterou jsme vykonali v polovině letošního října.

Pouť předčila naše všechna očekávání a věřím, že z ní budeme čerpat další dlouhá léta. Pouť byla nejen po organizační, ale i po duchovní stránce dokonalá. Budeme se těšit na další putování s Vaší cestovní kanceláří a doufáme i s Tomášem. Přejeme mu hodně Božího požehnání i v jeho soukromém životě.

Děkujeme.

Pavel Biskup
29. 10. 2015

Vážení,

chci Vám sdělit, že pouť do Svaté země, které jsem se zúčastnila 9. – 17. 3. 2015 se zábřežským panem děkanem Františkem Eliášem a otcem Milanem Palkovičem, skutečně neměla chybu. Myslím, že všichni účastnící byli velmi spokojeni a ze strany perfektní organizace a úžasného průvodce otce Roberta Jágera jsme byli doslova nadšeni. Přestože jsme měli pocit, že je program pouti náročný, bez volných a odpočinkových chvil a možností, zážitek a poznání, které nám pouť dala je nádherný. Jednou větou, kdo se zúčastnil pouti, určitě nelituje finance ani čas a rád bude vzpomínat.

S přáním pokoje a dobra v přípravě na svatý týden

Hana Likešová
25. 3. 2015

Vážení,

ráda bych Vám poděkovala za pouť do Svaté země – byla skutečně úžasná. Perfektní organizace, nadstandardní průvodci s rozsáhlými znalostmi a hlubokým duchovním potenciálem. Pro mně nezapomenutelný zážitek. A doufám, dá-li Pán, že budu mít možnost se do Svaté země s Vámi ještě vrátit.

Anna Peková
26. 3. 2015

Děkuji za krásný zájezd do krásné země s fundovaným výkladem a duchovními zážitky.
Kdybych byla ve škole dávám 1.

Marie Kargerová
26. 3. 2015

Milá paní Hamplová,

chtěl bych Vám a celé cestovní kanceláři opravdu ze srdce poděkovat za krásnou pouť do Svaté země. Zvláště děkuji za klidný průběh, co do organizace. Zejména děkuji za průvodcovskou službu P. Martina Mojžíše, velmi mne nadchnul svými katechezemi.

Přeji Vám i všem spolupracovníkům požehnané Velikonoce a radost z víry v Boha, kterou právě po pouti v Izraeli prožívám.

P. Antonín Fiala
24. 3. 2015

Dobrý den,

17. 3. 2015 jsme se vrátili z pouti do Svaté země, kterou nás provázel PaeDdr. Martin Mojžiš. Čím dál víc mi dochází, jak skvělého průvodce jsme měli. Nevím, na jakou adresu bych mu měla poděkovat, tak děkuji aspoň prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře.

Přeji hodně úspěchů v organizování tak krásných zájezdů.

Jana Svobodová
24. 3. 2015

Dobrý den,

ráda bych vyjádřila velké poděkování P. Michalu Pitoniakovi za perfektní průvodcovskou a duchovní službu během naší farní pouti ve Svaté Zemi a v Jordánsku.

Bernická Gabriela
22. 3. 2015

Dobrý podvečer.

Ještě jsem nestačil dospat probdělou noc z cestování do země Svaté a už píšu samou chválu.

Počátek rozhodování byl těžký. Přiznám se, že mě spolupracovníci považovali za blázna, ale oni jsou většinou nevěřící a neznají co je to svěřit se Bohu a důvěřovat mu. To bylo řečí, že budu klečet v červeném rouchu a budu podříznut jako ovce. Asi moc času prosedí u bedny.

Moje zážitky? Nádherná země, vynikající průvodce, otec Martin Mojžíš. Dobrá strava, ubytování a hlava úplně plná informací. Prožili jsme duchovní obnovu, taky obnovu manželství a křtu. To máme se ženou výročí 25 let společného života v manželství. Moc děkuji taky našemu děkanovi Josefovi Říhovi, který zájezd ve farnosti dal dohromady. Když nyní začnu růženec, ocitám se na místech, kde se Ježíš dal z lásky za nás ukřižovat. Děkuji taky Bohu, že jsme měli tuto možnost poutě. Doufám, že budeme světlem světa a solí země. Moc děkuji také paní L. Hamplové z cestovky.

Medek František se ženou Marií Medkovou
17. 3. 2015

Děkujeme cestovní agentuře AWER TOUR s.r.o. za zprostředkování nádherného pobytu ve Svaté zemi. Je to už téměř rok, co jsme se z Izraele vrátili a stále čerpáme z krásných chvil a nezapomenutelných zážitků. Pouť pro nás byla velkým duchovním povzbuzením, časem prohloubení naší víry i velkým zdrojem nových informací o této zemi. Současně tímto také děkujeme za výbornou organizaci zájezdu a za vynikající služby průvodce Tomáše Torkoše, který je studnicí informací jak historických, tak politických i náboženských.

Byl to hluboký zážitek a všem doporučujeme cestu do Svaté země s CA AWER TOUR.

Miroslav a Karla Hrochovi
23. 1. 2015

Dobrý den paní Hamplová,

18. 10. 2014 jsme se vrátili po putování po Svaté zemi s návštěvou Petry v Jordánsku. Byla jsem to já, která se bála o bezpečnost v této zemi a vy jste mě uklidnila, že nemám rušit zájezd. Dobře jsem udělala, ve Svaté zemi byl klid, zato nám přicházely docela znepokojující zprávy z domova. Asi 15 km od našeho domova vybuchl muniční sklad. Baráky se otřásaly, řinčela skla, lidé mysleli, že začala válka. Takové paradoxy.

Chci Vám všem poděkovat za organizaci poutního zájezdu a opět výborného průvodce P. Miroslava Labače – byla jsem již podruhé ve Svaté zemi a opět velmi spokojená.

Za celý zájezd Vám děkuji za krásné zážitky a přeji Vám a celému kolektivu hodně zdraví a mnoho spokojených klientů.

Přeji příjemný den.

Z. Pechalová a spol.
21. 10. 2014

Vážení,

s manželem jsme byli účastníky Vašeho poutního zájezdu do Svaté země a do Jordánska ve dnech 10. až 18. října 2014.

Měli jsme veliké štěstí, jak na celou partu sympatických lidí z Valašských Kloubouků, tak na vynikajícího průvodce – mladého slovenského kněze Miroslava Labače. Jeho znalosti z historie a jeho způsob podávání těchto informací byly opravdu na vysoké úrovni. Jsme už důchodci a něco pamatujeme, ale shodli jsme se na tom, že tak kvalitního průvodce na zájezdu jsme ještě nezažili. Můžeme podobné zájezdy s tímto průvodcem všem vřele doporučit.

Manželé Křížovi
20. 10. 2014

Vážená paní Hamplová,

minulý týden jsme se vrátili z pouti s biskupem Mons. Pavlem Posádem do Polska. Pouť se nám, (a nejenom nám) opravdu moc líbila a byli jsme velmi spokojení. Výběr trasy, ubytování a stravování bylo vynikající a i průvodce a řidiči byli velice vstřícní. Program byl navržen tak, že se všechno stihlo v pohodě a v klidu a nikde jsme se nemuseli honit. Prakticky všichni se dlouhodobě známe a tak i atmosféra byla parádní.

Awer Touru moc děkujeme a už se těšíme na další pouť s panem biskupem Posádem.

S pozdravem

Ota a Marie Měřínští
26. 9. 2014

Zdravím všechny pracovníky v Awer touru!

Chci Vám poděkovat za to, jak výbornou odvádíte práci. Absolvovala jsem s naší farností Ořechov a Otcem Mariuszem Sierpniakem pouť do Svaté země v termínu od 28.4. – 5.5.2014. Průvodce byl Otec Milan Palkovič. A jako bonus jsme měli na naší pouti ještě třetího kněze Otce Marka Jarosze z Klenovic na Hané. Bylo pro nás velkým požehnáním mít na pouti 3 kněze. To nám asi cestovka nenaplánovala… 🙂

Otec Milan Palkovič byl výborný. Měl velký přehled, na všechny naše dotazy fundovaně odpovídal, nic ho nezaskočilo a navíc byl vtipný. O historii židovského národa, Palestinců a svatých míst jsme se díky Otci Milanovi dozvěděli opravdu hodně. Je vidět, že už tam jezdí 12-tým rokem. Lepšího průvodce jsme si ani nemohli přát. Vše výborně náplánoval, žádné dlouhé čekání ve frontě u svatých míst. Nikdo se nám neztratil a když, tak jen na chvíli a nikomu se nic vážného nepřihodilo. Otec Milan se v Jeruzalémě vyznal jako by byl doma v Losinách. Ubytování bylo také velmi pěkné, jídlo vynikající. Vše proběhlo pod Boží ochranou a výborným vedením všech 3 kněží a hlavně Otce Milana. Za pouhých 7 dní čistého pobytu jsme toho viděli, prožili a načerpali opravdu mnoho. Každodenní slavení mše svaté na svatých místech bylo pro nás velkým požehnáním.

Díky Vaší cestovní kanceláři jsem si s dcerou odvezla opravdu hluboký duchovní zážitek, ale i spoustu nových poznání o Svaté zemi a také velkou touhu se tam ještě vrátit a to už s celou mou rodinou a jedině s CK Awer tour!

Velké Pán Bůh zaplať a ať se Vám i nadále ve Vaší práci daří tak dobře, jako doposud.

Ať Vám Bůh žehná!

Monika Hanáčková s dcerou Kamilou
26. 9. 2014

Vážená paní Hamplová,

děkuji Vaší cestovní agentuře za organizování poutních zájezdů. Zúčastnila jsem se se svými kamarádkami ve dnech 28.4.-5.5.2014 pouti do Svaté země. I když cestujeme často, tak silný duchovní zážitek jsme nečekaly. Těžko hledám přívlastky – nádherné, krásné, nezapomenutelné, skvělé, úžasné – se mi zdá příliš málo.

Děkujeme našemu charismatickému průvodci, Otci Milanu Palkovičovi, za perfektní orzanizaci. Provedl nás místy kudy kráčela historie bez časových ztrát, poutavě vyprávěl příběhy z Bible a svým lidským přístupem a osobitým humorem šířil kolem sebe skvělou náladu.

Naše poděkování ať je pro Vás povzbuzením do další práce.

Za Blaženu Jabůrkovou, Marii Zástřeškovou a Jarmilu Zitkovou Pavla Vejmolová
26. 9. 2014

Dobrý den,

jako účastnice poutního zájezdu do Svaté země v termínu 28.4. – 5.5.2014 chci touto cestou Vaší agentuře poděkovat za životní zážitek, kterým pro mě toto osmidenní putování bylo. Nejen organizačně bylo vše perfektně zajištěné, oceňuji též velice vstřícné a seriózní jednání ze strany paní L.Hamplové.

Děkuji též milému společenství (nejen) ořechovských farníků. Jsme obohaceni o nesdělitelné zážitky a shodujeme se, že taková cesta se musí prožít ! Všem vřele doporučujeme.

Nelze nezmínit našeho průvodce – stále usměvavého a milého otce Milana Palkoviče. Má obdivuhodné znalosti a zkušenosti, které nám předával poutavě a srozumitelně, k tomu je vtipný a lidský. Vyslechli jsme si také bezpočet vtipů, všichni jsme z něho byli nadšení, bylo to krásné, děkujeme.

Shalom Israel !
Zase někdy příště.

M. Hrouzková
26. 9. 2014

Ve dnech 29.3 – 6.4. t.r. jsem se již podruhé zúčastnila poutě do Svaté země s Vaší cestovní kanceláří. Byla jsem velice spokojená jak po stránce duchovní, tak i organizační. Každodenní program byl velmi dobře naplánován, takže jsme maximálně využili daný čas k návštěvě posvátných míst. Poslední den jsme ještě navíc navštívili Tel Aviv s možností koupání ve Středozemním moři. Chtěla bych touto cestou poděkovat Vaši cestovní kanceláři a všem, kteří se na přípravě a průběhu této poutě podíleli.

Marie Hajtmarová
29. 4. 2014

Dobrý den,

chceme Vám touto cestou poděvat za velmi kvalitní a krásný zájezd do Svaté země ve dnech 29.3 – 6.4. Vše bylo krásně zorganizováno a průvodce Tomáš Torkoš byl jedinečný se svými znalostmi. Všem přejeme hodně úspěchů ve Vaší práci.

Vladimír Odložil
19. 4. 2014

Vážená paní Hamplová,

jako jedna z účastnic úžasného zájezdu do Svaté země, který jsem absolvovala se svou sestřenicí, paní Evou Málkovou (asi dvě nejstarší osoby) ve dnech 29.3.- 6.4. t.r.,bych Vám a celému Vašemu kolektivu chtěla za nás obě poděkovat za nabídku a uskutečněný program akce.

Měly jsme z poutě trochu obavy, zdali stačíme tempu a náročnosti programu. Vše bylo s pečlivostí připraveno, cítily jsme se v celém neznámém kolektivu velmi dobře a přineslo nám to hodně krásných zážitků a pohlazení na duši.

Naše poděkování patří i oběma vzdělaným a příjemným průvodcům – panu P. Františku Eliášovi, děkanovi ze Zábřehu a slovenskému průvodci Tomášovi Torkošovi.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám a celé Vaší agentuře mnoho úspěchů.

S pozdravem

Jana Korbová
11. 4. 2014

Vážení,

chtěl bych poděkovat za úžasnou pouť ve Svaté zemi 1. – 8. 3. 2014. Byl jsem se skupinou z Prakšic od pana faráře Jaroslava Kapuše. Všechno máte výborně zorganizované. Navštívili jsme všechny místa a ještě další, které ani nemáte v programu. A to díky skvělému páteru M. Mojžíšovi – našemu průvodci, knězi a chodící encyklopedii v jednom.

Svatá Země má zvláštní moc přitahovat a již nyní vím, že pojedu někdy znovu.

S pozdravem

Ing. Šimon Pachl, PhD.
26. 3. 2014

Dobrý den,

rádi bychom aspoň touto cestou poděkovali za velmi nádherný poutní zájezd, kterého jsme se zúčastnili ve dnech 1. – 8. 3. 2014 s Vaší cestovní kanceláří do Svaté Země. Zvlášť bychom chtěli poděkovat Mons. Mgr. Pavlu Posádovi a P. Martinu Mojžíšovi za bezkonkurenční profesionální výkon a velké duchovní zážitky. Vedle jejich profesionálních přístupů si vážíme i přístupu lidského, který nám zpříjemnil zájezd ještě více.

S úctou a přáním všeho nejlepšího

manželé Šemlovi
17. 3. 2014

Vážení,

na doporučení přátel jsem se zúčastnila s Vaší agenturou poutního zájezdu do Izraele. Celý pobyt ve Svaté zemi byl skvěle připravený a zorganizovaný, plný krásných zážitků, ze kterých budu dlouho čerpat. Návštěva biblických míst a celková atmosféra tohoto místa nemůže člověka nezasáhnout. Vše pak umocňoval naprosto profesionální výklad průvodce P. Mira Labače, který se nám věnoval nad rámec svých povinností a svým lidským a přátelským přístupem vytvořil báječnou atmosféru mezi účastníky.

Tento zájezd rozhodně patří mezi moje nejkrásnější zážitky a rozhodně Vás budu i já všem doporučovat.

Mnohokrát děkuji! Přeji Vám mnoho spokojených poutníků a těším se někdy příště.

Zdislava Hamplová
25. 2. 2014

Poděkování poutníků z Valaškých Klobouk průvodci O. Miroslavu Labačovi.

P. Karel Janíček
22. 11. 2013

Vážení,

v sobotu jsme se šťastně vrátili z Fatimy a nejen já, ale všichni jsou nadmíru šťastni a spokojeni, a to nejen s programem, ale i s vynikajícím průvodcem Petrem Prieložným. Ještě v autobuse se proto více než polovina poutníků vyjádřila, že by opět chtěla příští rok s Vaší společností někam cestovat.

Za vše děkuji a moc se těším na další spolupráci.

P. Petr Hošek
13. 5. 2013

Dobrý den,

chtěl bych Vám poděkovat za moc krásně zorganizovanou pouť do Lurd a Fatimy, ze které jsme se předevčírem vrátili domů do Oslavan. Všechna místa jsme stihli navštívit a všude se nám líbilo. Ale nejvíc ze všeho jsme ocenili pana průvodce Petera, pořád se nám všem věnoval, bavil nás, zpíval s námi, ale i modlil se s námi, měl připraveny bohaté promluvy ke každému místu, které jsme se chystali navštívit, a to ze všech pohledů – historického i teologického, takže i v oboru vysokoškolsky vzdělaní účastníci se divili jak dopodrobna je informovaný. Zkrátka Peter nás nenechal ani na chvilku se nudit, ani mladou generaci ale stejně tak ani tu starší a to je opravdu výjimečné. Je to člověk na pravém místě, toho si hýčkejte !!!

Těšíme se na příští cesty s Vaší cestovní agenturou.

MUDr. Filip Holáň a Bc. Magdaléna Holáňová
13. 5. 2013

Chtěla bych poděkovat za zprostředkování pěkné poutě do Svaté Země v termínu 16. – 23. března 2013. Vše bylo skvělé: od profesionálních průvodců, přes příjemné ubytování, vlídnou obsluhu – cítili jsme se jako doma, výborné jídlo, vše pěkně zorganizované, v klidu a pokoji, přijeli jsme občerstveni na duchu i na těle, plni zážitků a nejradši bychom jeli zase. Taková by měla být správná pouť!

Ještě jednou děkuji a přeji hodně Božího požehnání pro Vaši činnost.

Pavla
7. 4. 2013

Dobrý den,

zdravím všechny v cestovní kanceláři a posílám mnoho pozdravů z právě se vráceného zájezdu do Izraele.

Osobně jsem byla velmi spokojená se vším, jak Vaše cestovní kancelář vše zajistila.

Byla jsem s farností Zborovice na Kroměřížsku a s farností Velké Bílovice – už po 24 hod jsme se k sobě chovali, jako bychom se znali odjakživa – prostě paráda. Úžasné, včetně pana průvodce p. Tomáše Torkoše z Bratislavy – tak ten podle mě neměl chybu, jak měl vše přichystané a zvládnuté – vyslovte mu velký dík. Já osobně budu čerpat z tohoto zájezdu celý rok.

Ještě jednou děkuji a přeji zdraví (to je to štěstí v životě), lásku kolem sebe a ostatní, pokud se všichni přičiníme, přijde samo.

Šestáková
15. 3. 2013

Krásný den,

rád bych vyjádřil velké díky vaší cestovce za nádhernou pouť ve Svaté zemi.

Bylo to úžasné a průvodce neměl chybu, byl perfektní, že lepšího si nedokáži představit (a to jsem dost “vybíravý”). Fakt jsem snad ještě nezažil něco tak nádherného a povzbudivého, co dokáže “nakopnout” tím správným směrem.

Ještě jednou velké díky!!!!!!!!!!!!!!

P. Pavel Křivý
10. 3. 2013

Dobrý den,

chtěli bychom Vaším prostřednictvím poděkovat našemu průvodci z poutě po Svaté zemi. Byli jsme účastníky v době 2. – 9. 3. 2013 a naším průvodcem byl pan Tomáš Torkoš ze Slovenka. Jeho počínání bylo opravdu excelentní a bylo skutečnou evangelizací v praxi. Byli jsme z něho opravdu všichni nadšeni. Vyjádřete mu tímto náš veliký dík prostřednictvím cestovní kanceláře SK.

Marie a Josef Ležákovi
10. 3. 2013

Ze srdce děkujeme našemu průvodci p. faráři Michalu Pitoniakovi, že nás provázel po Svaté zemi. Organizace zájezdu i jeho výklad a přednášky o svatých místech byly výborné.

Díky němu se pouť do Svaté země pro nás stala zážitkem na celý život.

Helena a Jaroslava Šubovy
8. 3. 2013

Milí přátelé,

dovolte, abychom z celého srdce poděkovali Vaši agentuře za nádherný zájezd, který se konal od 23. února 2013 do 2. 3. 2013 a jmenovitě musíme zmínit Mgr. Petra Valenta, který s úžasnými vědomostmi, otcovským příkladem a humorem jemu vlastním nám přiblížil Svatou Zemi a obnovil naši víru.

Anna Matějová a Marta Dostálová
4. 3. 2013

Zdravím Vás z Německa v Kempten v Bavorsku.

Děkuji Vám za krásný poutní výlet do Izraele! Byl to pro mě velký high light! Jsem velmi rád, že jsem jel právě s Vámi. Také průvodce byl vynikající.

Reinhard Nowak
6. 1. 2013

Dobrý den,

byla jsem účastnice Vaší poutě do Svaté země ve dnech 22. -29. 10. 2012. Zájezd organizoval kněz z Valašských Klobouk P. Karel Janíček. Průvodcem nám byl slovenský řeckokatolický kněz, otec Miro Labač. Náš průvodce byl úžasný, celý zájezd z něj byl unešený. Opravdu bych chtěla na něj podat velmi pozitivní reference. Jeho znalost historie, náboženských souvislostí, tamních poměrů je ohromující. Je velice dobře znát, že tam roky studoval.

S Vaší cestovní kanceláří jsem nadmíru spokojená. Organizace byla perfektní. Ještě jednou zdůrazňuji, že na mé

6. 1. 2013

Přidat referenci    Vyberte počet hvězdiček: