Fatima

0
Cena
18,700 Kč
Cena
18,700 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

190


Proč si rezervovat zájezd u nás?

 • Dostupné ceny pro každého
 • Rezervace zájezdu online
 • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

4 denní zájezd
Termín: 15. 10. – 18. 10. 2024
Letecky

Fatimská poselství Matky Boží, plná něžné mateřské lásky, jsou „nejproročtější z moderních zjevení“. Ovlivnila chod Církve a celý svět. Zasvěcení světa v roce 1984 mělo za následek pád komunismu ve východní Evropě. Panna Maria ve Fatimě připomíná důležitost svátosti smíření, svatého přijímání o prvních sobotách v měsíci, modlitby svatého růžence, pokání a oběti za hříšníky v boji proti satanovi. Panna Marie se tu představila jako Královna posvátného růžence.

Fatima je jedno z nejznámějších poutních míst na světě. Nachází se v okrese Santarém ve středním Portugalsku, 187 km jižně od města Porto a 123 km severně od Lisabonu. Významným poutním místem se stala díky zjevení Panny Marie třem dětem – Františkovi, Jacintě Marto a Lucii dos Santos na místě zvaném Cova d´ Iria. K prvnímu zjevení došlo v roce 1917, 13. května následně pokračovaly a do října, vždy 13. v měsíci.  Katolická církev v roce 1930 uznala pravost zjevení.

RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Doprava z Brna do Bratislavy, odjezd na letiště do Vídně

odjezd z Brna – od minim. 5 osob (od nákupního centra Avion Shopping park, sraz u benzinové stanice OMV) do Bratislavy (setkání skupiny). V odpoledních hodinách setkání skupiny v Bratislavě, odjezd autobusem na letiště do Vídně s následným odletem do Porta. Po příletu transfer autobusem do hotelu ve Fatimě, ubytování a nocleh.

Den 2Celodenní náboženský program ve Fatimě

snídaně, celodenní náboženský program ve Fatimě – mše svatá, prohlídka potního areálu: Kaple Zjevení s milostiplnou sochou Panny Marie, prohlídka staré baziliky Panny Marie Růžencové s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie. Prohlídka moderní baziliky Nejsvětější trojice. Návrat do hotelu, večeře. Po večeři modlitba sv. růžence a procesí se svíčkami. Nocleh.

Den 3Účast na mezinárodní mši svaté.

snídaně, účast na mezinárodní mši svaté. Odpolední křížová cesta a návštěva rodných domů tří vizionářů. Návrat do hotelu, večeře. Po večeři účast na modlitbě sv. růžence a na procesí se svíčkami. Nocleh.

Den 4Odjezd do Porta s následným odletem do Vídně

v ranních hodinách transfer na letiště do Porta s následným odletem do Vídně. Po příletu transfer autobusem do Bratislavy a Brna (od 5 osob).

* Průvodce si vyhrazuje právo na případnou změnu programu

Základní informace

Termín: 15. 10. – 18. 10. 2024

Cena: 18 700 Kč

Doprava: letecky

Upozorňujeme:

V případě, že nelze samostatně cestujícího klienta ubytovat s jiným klientem, je povinen uhradit příplatek 2 400 Kč za jednolůžkový pokoj.

Cena zahrnuje:

 • obousměrná letenka v ekonomické třídě na trase Vídeň / Porto / Vídeň
 • 1 ks příruční zavazadlo do 10 kg s rozměry 55 cm x 40 cm x 23 cm, 1 ks příruční zavazadlo s rozměry 40 x 30 x 20 cm
 • 3x hotelové ubytování v 3* hotelu, 2x snídaně, 2x večeře
 • autobusová doprava podle programu
 • náboženský program podle uvedeného rozpisu
 • odborný průvodce - kněz

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 2 400 Kč
 • doprava z Brna do Bratislavy a zpět se uskuteční od 5 osob a je zpoplatněna částkou 500 Kč /osoba

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává výhradně poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Uniqa pojišťovna, a. s. v Bratislavě.

Mapa
Galerie