Svatá země

0
Cena
24,200 Kč
Cena
24,200 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

335


Proč si rezervovat zájezd u nás?

 • Dostupné ceny pro každého
 • Rezervace zájezdu online
 • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

8 denní zájezd
Termín: 14. 2. – 21. 2. 2024
Letecky

Svatá země je krajinou, kde Bůh mimořádně oslovil celé lidstvo v zájmu jeho duchovního vývoje. Zde vznikly biblické dějiny Starého a Nového zákona, které podnítily rozvoj nové civilizace na všech kontinentech. Zde je kolébka tří světových náboženství – židovství, křesťanství a islámu. Navštívit a poznávat místa Svaté země je určitě neopakovatelný a hluboký zážitek a stává se nábožensko-duchovním bohatstvím na celý život.

RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Doprava z Brna do Bratislavy a na letiště do Vídně

doprava z Brna (se uskuteční od 5 osob, od nákupního centra Avion Shopping park, sraz u benzinové stanice OMV naproti Mountfieldu). V odpoledních hodinách odjezd autobusu z Bratislavy na letiště do Vídně. Odlet do Tel Avivu. Transfer autobusem do Betléma, ubytování a nocleh.

Den 2Prohlídka Betléma – bazilika Narození Ježíše Krista

po snídani prohlídka Betléma – bazilika Narození Ježíše Krista, Pole pastýřů, jeskyně Mléka. Večeře a nocleh v Betlémě.

Den 3Po snídani odjezd do Galileje

po snídani odjezd do Galileje. Cestou zastávka v Haifě, návštěva kostela Stella Maris. Pokračování v cestě do Nazaretu. Prohlídka Nazaretu – bazilika Zvěstování, kostela sv. Josefa. Odpoledne výjezd taxíkem na horu Tábor, prohlídka kostela Proměnění Páně. Večeře a nocleh v Nazaretu/Tiberias.

Den 4Odjezd ke Genezaretskému jezeru

po snídani odjezd ke Genezaretskému jezeru. Cestou zastávka v Káně Galilejské (místo prvního zázraku), kde si mohou manželé obnovit svoje manželské sliby. Pokračování v cestě ke Genezaretskému jezeru: hora Blahoslavenství, Kafarnaum – dům sv. Petra, Tabgha – místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, místo Primátu sv. Petra. U jezera je možnost zakoupení oběda – tradiční Petrovy ryby (orientační cena 26,- USD). Pokračování v cestě do Betléma. Večeře a nocleh v Betlémě.

Deň 5Prohlídka města Betfage

po snídani odjezd autokarem do Jeruzaléma. Prohlídka města – Betfage, návštěva Olivové hory – prohlídka kostela Pater Noster – Otčenáš, návštěva Dominus Flevit, místa, kde Pán plakal nad Jeruzalémem. Prohlídka Getsemanské zahrady, baziliky Agonie (smrtelného zápasu Pána Ježíše), kostela Hrobu Panny Marie. Přechod ke Zdi nářků, kostel Galicantu, Hora Sion – Večeřadlo a bazilika Usnutí Panny Marie. Večeře a nocleh v Betlémě.

Den 6 Betánie – Lazarův hrob

po snídani prohlídka Betánie – Lazarův hrob. Přejezd Judskou pouští, návštěva Jericha. Návštěva místa křtu Pána Ježíše – obnovení křestních slibů. Odjezd k Mrtvému moři s možností koupání. Odpoledne fakultativní výlet na Massadu a do Qumránu (při min. počtu 21 zájemců, cena cca 40,- USD). Večeře a nocleh v Betlémě.

Den 7Odjezd autobusem do Jeruzaléma, prohlídka Starého města

po snídani odjezd autobusem do Jeruzaléma, prohlídka Starého města. Křížová cesta-Via Dolorosa, bazilika Božího hrobu na Kalvárii-Golgotě. Odpolední návštěva Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty. Večeře a nocleh v Betlémě.

Den 8Odlet do Vídně

snídaně, odjezd autobusem do Tel Avivu. Podle času odletu bude případně zařazena krátká prohlídka Emauz. Následný odlet do Vídně. Transfer autobusem do Bratislavy a Brna (od 5 osob).

Základní informace

Termín: 14. 2. – 21. 2. 2024

Cena: 24 200 Kč (24 200 Kč + 100 USD)

Doprava: letecky

 

Cena zahrnuje:

 • mezinárodní letenka na trase Vídeň/Tel Aviv/ Vídeň
 • 7x ubytování se snídaní v 3* hotelu ve 2-3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením, 6x večeře
 • doprava klimatizovaným autobusem ve Svaté zemi
 • autobusová doprava z Bratislavy na letiště a zpět
 • odborný průvodce – kněz
 • pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

 • obslužné, vstupy podle programu a taxík na horu Tábor, což představuje částku 100 USD (uhradíte průvodci ve Sv. zemi)
 • cestovní pojištění (nutné sjednat si individuálně) musí zahrnovat léčebné výlohy spojené s onemocněním Covid-19 včetně doložky v anglickém jazyce (na požádání zajistí pojišťovna)
 • doprava z Brna do Bratislavy a zpět se uskuteční od nejméně 5 osob a je zpoplatněna částkou 500 Kč/osoba. V případě menšího počtu je třeba se individuálně dopravit do Bratislavy nebo přímo na letiště
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 5 800 Kč

*Duchovní program je spojený s každodenní mší svatou.

*Průvodce si vyhrazuje změnu pořadí navštěvovaných míst

 

Upozornění!

Platnost pasu musí být nejméně 6 měsíců po návratu!!

Vstup do Izraele se řídí aktuálně platnými podmínkami, které jsou zveřejněny na webových stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR: MZV – Rozcestník – Izrael.

V případě, že nelze samostatně cestujícího klienta ubytovat s jiným klientem, je povinen uhradit příplatek 5 800 Kč za jednolůžkový pokoj.

Upozorňujeme, že výše uvedená cena se může změnit s ohledem na vývoj ceny pohonných hmot (možný palivový příplatek podle ceny paliva na světových trzích, cena autobusové dopravy) a na vývoj cen služeb v Izraeli.
Ceny jsou kalkulovány v kurzu 1 Euro = 1,15 USD. Při pohybu kurzu o 5% si CK vyhrazuje právo na úpravu ceny.

 

 

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

K letům do Izraele využíváme služeb leteckých společností EL AL, AUSTRIAN,  WIZZ AIR, SMART WINGS

Mapa
Galerie