Velikonoční pouť do Říma

0
Cena
6,300 Kč
Cena
6,300 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

614


Proč si rezervovat zájezd u nás?

 • Dostupné ceny pro každého
 • Rezervace zájezdu online
 • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

5 denní zájazd
Termín: 9. 4. - 13. 4. 2020
Autobus
PaedDr. Michal Pitoniak

Slavnostní mše svatá na památku Poslední večeře, obřady Velkého pátku, křížová cesta se Svatým Otcem, Velikonoční vigílie ve slovenštině. Účast na papežské mši sv. ze slavnosti Zmrtvýchvstání Páně se slavnostním požehnáním Urbi et Orbi.

Řím – Věčné město je srdcem křesťanství. Téměř po celou dobu dějin církve je zde sídlo Kristova náměstka – Svatého otce. Je městem, ve kterém, zemřel sv. Petr, městem, které dýchá historií, uměleckými monumentálními skvosty a jedinečnými památkami. Je to místo pro křesťany posvátné. Poutní zájezdy do Věčného města jsou pro účastníky nezapomenutelnými zážitky. Putujeme do Říma, abychom zachytili puls Církve – všechno obnovit v Kristu, abychom při osobním setkání se Svatým otcem, posilněni milostí Ducha Svatého, obnovili a upevnili svoji víru.

Zájazdem doprovází :

PaedDr. Michal Pitoniak

sprievodca-pitoniak
RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Odjezd v odpoledních hodinách z Brna

Dopoledne odjezd z Brna (od nákupního centra Avion Shopping park, sraz u benzinové stanice OMV) do Bratislavy, setkání se skupinou. Odpoledne mše svatá na památku Poslední večeře. Odjezd z Bratislavy, přejezd rakouským územím
s krátkými občerstvovacími zastávkami do Říma.

Den 2 Prohlídka města – prohlídka baziliky Sv. Petra

V ranních hodinách příjezd do Říma, před polednem prohlídka vzácných historických a kulturních památek italské metropole – Bazilika sv. Petra, Lateránská bazilika, Bazilika Sv. kříže Jeruzalémského, Svaté schody. Odpoledne obřady Velkého pátku ve slovenštině v jednom z kostelů v Římě. Ubytování. Ve večerních hodinách účast na křížové cestě v italštině v Koloseu. V nočních hodinách návrat na hotel, nocleh.

Den 3 Pokračování programu – prohlídka Kolosea, Baziliky sv. Petra v okovech

snídaně, pokračování programu – prohlídka Kolosea, Baziliky sv. Petra v okovech, kde se nacházejí řetězy, kterými byl během věznění svázán sv. Petr v Římě; Baziliky sv. Klementa (zde se nachází hrob a ostatky sv. Cyrila), návštěva Forum Romanum, Kapitolu a prohlídka nejkrásnějších římských náměstí a fontán. V podvečer návštěva Papežského slovenského kolegia sv. Cyrila a Metoděje v Římě s účastí na Velikonoční vigilii ve slovenštině. Ve večerních hodinách návrat do hotelu na ubytování.

Den 4 Odjezd na Náměstí sv. Petra do Vatikánu

po snídani brzy ráno odjezd na Náměstí sv. Petra do Vatikánu. Účast na papežské mši svaté ze slavnosti Zmrtvýchvstání Páně se slavnostním požehnáním Svatého otce Urbi et Orbi. Odpoledne návštěva Španělských schodů, papežské Baziliky Santa Maria Maggiore a papežské baziliky Sv. Pavla za hradbami, kde je Sv. Pavel pochovaný. V podvečer odjezd z Říma noční jízdou do Bratislavy a Brna.

Den 5 Transfer na Slovensko a do ČR

Transfer na Slovensko a do ČR, přejezd rakouským územím s krátkými občerstvovacími zastávkami. Předpokládaný příjezd do Brna v odpoledních hodinách.

* Průvodce si vyhrazuje změny programu podle aktuální situace v Římě.

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává výhradně poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Základné informácie

Termín: 9. 4.  – 13. 4. 2020

Doprava: autobus

Slavnostní mše svatá na památku Poslední večeře, obřady Velkého pátku, křížová cesta se Svatým Otcem, Velikonoční vigílie ve slovenštině. Účast na papežské mši sv. ze slavnosti Zmrtvýchvstání Páně se slavnostním požehnáním Urbi et Orbi.

Řím  – Věčné město – je srdcem křesťanství. Téměř po celou dobu dějin Církve je zde sídlo Kristova náměstka – Svatého Otce. Je městem, ve kterém zemřel sv. Petr, městem, které dýchá historií, uměleckými monumentálními skvosty a jedinečnými památkami. Je to místo pro křesťany posvátné. 

Poutní zájezdy do Věčného města jsou pro účastníky nezapomenutelnými zážitky. Putujeme do Říma, abychom zachytili puls Církve – všechno obnovit v Kristu. Abychom se při osobním setkání se Svatým Otcem posilnili milostí Ducha Svatého a obnovili svoji víru.

 

V cene je započítáno:

 • autobusová doprava klimatizovaným autobusem
 • 2x ubytování se snídaní v centru Říma
 • průvodce zájezdu - kněz
 • pojištění proti úpadku

V cene není započítáno:

 • cestovní pojištění Union 55,- Kč/den
 • daň městu 4,- eura/osoba (dohromady 8,- Euro)
 • lístky na městskou dopravu v Římě (přibližně 18,- Euro)
 • místenku v autobuse 30,- Euro
Mapa

Galéria