Velikonoční pouť do Říma

0
Cena
12,400 Kč
Cena
12,400 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

454


Proč si rezervovat zájezd u nás?

 • Dostupné ceny pro každého
 • Rezervace zájezdu online
 • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

4 denní zájezd
Termín: 10. 4. - 13. 4. 2020
Letecky
PaedDr. Martin Mojžíš

Slavnostní mše svatá na památku Poslední večeře, obřady Velkého pátku, křížová cesta se Svatým Otcem, Velikonoční vigílie ve slovenštině. Účast na papežské mši sv. ze slavnosti Zmrtvýchvstání Páně se slavnostním 

Řím – Věčné město je srdcem křesťanství. Téměř po celou dobu dějin církve je zde sídlo Kristova náměstka – Svatého otce. Je městem, ve kterém, zemřel sv. Petr, městem, které dýchá historií, uměleckými monumentálními skvosty a jedinečnými památkami. Je to místo pro křesťany posvátné. Poutní zájezdy do Věčného města jsou pro účastníky nezapomenutelnými zážitky. Putujeme do Říma, abychom zachytili puls Církve – všechno obnovit v Kristu, abychom při osobním setkání se Svatým otcem, posilněni milostí Ducha Svatého, obnovili a upevnili svoji víru.

Zájazdom sprevádza :

PaedDr. Martin Mojžíš

PaedDr. Martin Mojžiš
RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Odjezd z Brna do Vídně s následným odletem do Říma

v brzkých ranních hodinách odjezd z Brna (od nákupního centra Avion Shopping park, sraz u benzinové stanice OMV) do Bratislavy a do Vídně s následným odletem do Říma. Transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne obřady Velkého pátku ve slovenštině v jednom z kostelů v Římě. Prohlídka vzácných historických a kulturních památek italské metropole Lateránská bazilika, Bazilika sv. Kříže Jeruzalémského, Bazilika sv. Schodů. Ve večerních hodinách účast na Křížové cestě v italštině v Koloseu. V nočních hodinách návrat na hotel, nocleh.

Den 2 Prohlídka Kolosea, prohlídka baziliky Sv. Petra

snídaně, pokračování programu – prohlídka Kolosea, Baziliky sv. Petra v okovech, kde se nacházejí řetězy, kterými byl během věznění svázán sv. Petr v Římě; Baziliky sv. Klementa (zde se nachází hrob a ostatky sv. Cyrila), návštěva Forum Romanum, Kapitolu a prohlídka nejkrásnějších římských náměstí a fontán. Účast na Velikonoční vigilii. Ve večerních hodinách návrat do hotelu na ubytování.

Den 3 Odjezd na Náměstí sv. Petra do Vatikánu

po snídani brzy ráno odjezd na Náměstí sv. Petra do Vatikánu. Účast na papežské mši svaté ze slavnosti Zmrtvýchvstání Páně se slavnostním požehnáním Svatého otce Urbi et Orbi. Odpoledne návštěva Španělských schodů, papežské Baziliky Santa Maria Maggiore a papežské baziliky Sv. Pavla za hradbami, kde je Sv. Pavel pochovaný. Nocleh.

Den 4 Prohlídka Baziliky sv. Petra ve Vatikánu, odjezd na letiště

snídaně, prohlídka Baziliky sv. Petra ve Vatikánu. Odjezd na letiště s následným odletem do Vídně. Po příletu transfer autobusem do Bratislavy a Brna. Předpokládaní příjezd v podvečerních hodinách.

* Průvodce si vyhrazuje změny programu podle aktuální situace v Římě.

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává výhradně poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Základné informácie

Termín: 10. 4.  – 13. 4. 2020

Doprava: letecky

Průvodce: PaedDr. Martin Mojžíš

Slavnostní mše svatá na památku Poslední večeře, obřady Velkého pátku, křížová cesta se Svatým Otcem, Velikonoční vigílie ve slovenštině. Účast na papežské mši sv. ze slavnosti Zmrtvýchvstání Páně se slavnostním požehnáním Urbi et Orbi.

Řím  – Věčné město – je srdcem křesťanství. Téměř po celou dobu dějin Církve je zde sídlo Kristova náměstka – Svatého Otce. Je městem, ve kterém zemřel sv. Petr, městem, které dýchá historií, uměleckými monumentálními skvosty a jedinečnými památkami. Je to místo pro křesťany posvátné. 

Poutní zájezdy do Věčného města jsou pro účastníky nezapomenutelnými zážitky. Putujeme do Říma, abychom zachytili puls Církve – všechno obnovit v Kristu. Abychom se při osobním setkání se Svatým Otcem posilnili milostí Ducha Svatého a obnovili svoji víru.

 

V cene je započítáno:

 • autobusovou doprava z Bratislavy na letiště do Vídně, mezinárodní letenka na trase Vídeň-Řím-Vídeň
 • příruční zavazadlo do 10 kg o rozměr 55x40x20cm, malé příruční zavazadlo o rozměru 35x20x20cm
 • 3x hotelové ubytování se snídaní v centru Říma
 • průvodce zájezdu-kněz
 • pojištění proti úpadku

V cene není započítáno:

 • daň městu 4,- eura/osoba (dohromady 8,- Euro)
 • cestovní pojištění Union 55,- Kč/den
 • lístky na městskou dopravu v Římě (přibližně 18,- Euro)
 • místenku v autobuse 30,- Euro
Mapa

Galéria