Szombathely – Budapešť – Györ

0
Cena
12,700 Kč
Cena
12,700 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

336


Proč si rezervovat zájezd u nás?

  • Dostupné ceny pro každého
  • Rezervace zájezdu online
  • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

6 denní zájazd
Termín: 24. 8. - 29. 8. 2020
Autobus
Mons. Pavel Posád

Zveme Vás na poutní zájezd : 

Szombathely – Jak – Celldömölk – Zalavár – Máriagyüd – Tihany – Budapešť – Máriabesnyö –Mátraverebély – Majk – Pannonhalma – Györ

Zájazdem doprovází :

Mons. Pavel Posád

 

 

Mons. Pavel Posád
RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Odjezd v brzkých ranních hodinách z Brna do Bratislavy a do Maďarska

odjezd autobusu v 06:00 hod. z Brna do Bratislavy a do Maďarska. Návštěva Szombathely, návštěva kostela, návštěva místa, kde se narodil sv. Martin. Prohlídka výstavy o životě a působení světce. Přesun do města Jak, návštěva opatství a kostela sv. Jiří. Přesun do města Celldömölk, prohlídka kostela s kopií milostné sošky Panny Marie z Mariazell. Ubytování, večeře a nocleh v Zalaváru

Den 2 Pokračování v programu návštěvou Zalaváru - město Pribiny v Blatenském knížectví

snídaně, pokračování v programu návštěvou Zalaváru, který byl sídelním městem Pribiny v Blatenském knížectví. Odjezd do města Pécs /Pětikostelí/. Procházka městem – katedrála, farní kostel, památky z tureckých časů. Přesun do Máriagyüd, jednoho z nejstarších poutních míst Maďarska. Ubytování, večeře a nocleh.

Den 3 Odjezd do Tihany - Benediktýnský klášter

snídaně, odjezd do Tihany /Benediktýnský klášter, vstupné asi 1 250,- forintů/ z 11. století s freskami z 18. století a muzeem na kopci s výhledem na Balaton. Přesun do Budapešti, ubytování, večeře a nocleh.

Den 4 Prohlídka města: Budínský hrad, Rybářská bašta, kostel Matky Boží

snídaně, celodenní prohlídka města: Budínský hrad, Rybářská bašta, kostel Matky Boží, Bazilika sv. Štěpána, ostrov Margaret, Velká synagoga, Memento park, budova parlamentu apod. Ubytování, večeře a nocleh.

Den 5 Odjezd do Máriabesnyö a dále do města Mátraverebély, nejvýznamnějšího poutního místa Maďarska

snídaně, odjezd do Máriabesnyö /poutní místo/ a dále do města Mátraverebély, nejvýznamnějšího poutního místa Maďarska. Podle dokumentu z roku 1714 šel malý chlapec za svým otcem. Hledal vodu, aby uhasil žízeň a v tom se mu zjevila Paní a ukázala na stopu podkovy, v které se leskla voda. Z tohoto důvodu bylo v roce 1195 toto místo pojmenováno Svatá studna a bylo vyhlášeno za posvátné. V roce 1700 ve vodě zářil zlatý kříž. Papež Klement XI. vyšetřil případy uzdravení a uznal je za pravdivé. V roce 1701 se požehnaná Panna zjevila před tisíci věřících, seděla na svém trůnu a držela malého Ježšíe v náručí. Návrat do Budapešti, večeře a nocleh.

Den 6Odjezd o města Majk, prohlídka areálu kláštera kamaldulských mnichů

snídaně, odjezd do města Majk, prohlídka areálu kláštera kamaldulských mnichů. Přejezd do Pannonhalma, návštěva benediktinského kláštera. Odjezd do Györu, prohlídka města, Archa úmluvy, benediktinský klášter. Po prohlídce odjezd do Bratislavy a Brny s příjezdem ve večerních hodinách.

*Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu podle okolností.

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává výhradně poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Základní informace

Termín: 24. 8. – 29. 8. 2020

Doprava: klimatizovaným autobusem

Zájazdem doprovází : Mons. Pavel Posád

 

Szombathely – Jak – Celldömölk – Zalavár  Máriagyüd – Tihany – Budapešť – Máriabesnyö – Mátraverebély – Majk – Pannonhalma – Györ

 

Cena zahrnuje:

  • autobusová doprava klimatizovaným autobusem
  • 5x hotelové ubytování se snídaněmi a večeřemi
  • průvodce
  • pojištění cestovní kanceláře proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • vstupy do památek
Mapa

Galéria