Vánoce v Betlémě

0
Cena
18,400 Kč
Cena
18,400 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

267


Proč si rezervovat zájezd u nás?

  • Dostupné ceny pro každého
  • Rezervace zájezdu online
  • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

8 denní zájezd
Termín: 20. 12. - 27. 12. 2019
Letecky
PaedDr. Michal Pitoniak

Svatá země je krajinou, kde Bůh mimořádně oslovil celé lidstvo v zájmu jeho duchovního vývoje. Zde vznikly biblické dějiny Starého a Nového zákona, které podnítily rozvoj nové civilizace na všech kontinentech. Zde je kolébka tří světových náboženství – židovství, křesťanství a islámu.

Navštívit a poznávat místa Svaté země je určitě neopakovatelný a hluboký zážitek a stává se nábožensko-duchovním bohatstvím na celý život.

Zájazdem doprovází :

PaedDr. Michal Pitoniak

sprievodca-pitoniak
RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Doprava z Brna do Bratislavy a dále na letiště do Vídně

doprava z Brna do Bratislavy a dále na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu (v případě velmi malého počtu zájemců z ČR, je nutné se dopravit do Bratislavy nebo Vídně a zpět individuálně). Transfer autobusem do Betléma, večeře a nocleh.

Den 2Prohlídka Betléma – bazilika Narození Ježíše Krista

po snídani prohlídka Betléma – bazilika Narození Ježíše Krista, vánoční mše svatá, Pole pastýřů, jeskyně Mléka. Odpoledne návštěva Starého města Jeruzaléma – bazilika Božího hrobu. Večeře a nocleh v Betlémě.

Den 3Odjezd do Haify, návštěva kostela Stella Maris

po snídani odjezd do Haify, návštěva kostela Stella Maris. Cestou krátká zastávka v Cezarei Přímořské. Pokračování v cestě do Nazaretu, prohlídka baziliky Zvěstování a kostela Sv. Josefa. Výstup taxíkem na horu Tábor, prohlídka kostela Proměnění Páně. Večeře a nocleh v Nazaretu/Tiberias.

Den 4Návštěva místa prvního zázraku v Káně Galilejské

po snídani návštěva místa prvního zázraku v Káně Galilejské, kde si mohou manželé obnovit svoje manželské sliby. Odjezd ke Genezaretskému jezeru: hora Blahoslavenství, Kafarnaum – dům sv. Petra, Tabgha – místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, místo Primátu sv. Petra. U jezera je možnost zakoupení obědu – tradiční ryby sv. Petra. Odjezd do Betléma, ubytování, večeře a nocleh.

Deň 5Odjezd autobusem do Jeruzaléma

(24. 12.) snídaně, odjezd autobusem do Jeruzaléma. Prohlídka města Betfage, návštěva Olivové hory – prohlídka kostela Pater Noster – Otčenáš, návštěva Dominus Flevit, místa, kde Pán Ježíš plakal nad Jeruzalémem. Prohlídka Getsemanské zahrady, baziliky Agónie (smrtelného zápasu Pána Ježíše), kostela Hrobu Panny Marie. Křížová cesta – Via Dolorosa, bazilika Božího hrobu na Kalvárii – Golgotě. Štědrovečerní večeře v hotelu. V nočních hodinách půlnoční mše svatá ve slovenštině na Poli pastýřů. O půlnoci je možné sledovat půlnoční mši sv. z baziliky Narození Páně na náměstí před bazilikou na televizní obrazovce. Nocleh v Betlémě.

Den 6 Mše svatá v Betlémě ze svátku Narození Páně

po snídani mše svatá v Betlémě ze svátku Narození Páně. Odpoledne návštěva Jeruzaléma, Hora Sion – Večeřadlo bazilika Usnutí Panny Marie. Zeď nářků. Odjezd do Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty. Večeře a nocleh v Betlémě.

Den 7Prohlídka Betánie – Lazarův hrob

po snídani prohlídka Betánie – Lazarův hrob. Přejezd Judskou pouští, návštěva Jericha, Betanie Zajordánské (obnova křestních slibů). Zastávka u Mrtvého moře s možností koupání. Odpoledne fakultativní výlet na Massadu a do Qumránu (cena cca 35,- USD, minim. počet zájemců – 20 osob). Večeře a nocleh v Betlémě.

Den 8Vánoční mše svatá v bazilice Narození Páně v Betlémě

snídaně, vánoční mše svatá v bazilice Narození Páně v Betlémě. Cestou na letiště návštěva Emauz. Následný odlet do Vídně. Transfer autobusem z letiště do Bratislavy a Brna.

* Duchovní program je spojený s každodenní mší svatou.

* Průvodce si vyhrazuje změnu pořadí navštěvovaných míst.

Základní informace

Termín: 20. 12. – 27. 12. 2019

Doprava: letecky

Svatá země je krajinou, kde Bůh mimořádně oslovil celé lidstvo v zájmu jeho duchovního vývoje. Zde vznikly biblické dějiny Starého a Nového zákona, které podnítily rozvoj nové civilizace na všech kontinentech. Zde je kolébka tří světových náboženství – židovství, křesťanství a islámu.

Navštívit a poznávat místa Svaté země je určitě neopakovatelný a hluboký zážitek a stává se nábožensko-duchovním bohatstvím na celý život.

Cena zahrnuje:

  • letenka, letištní a palivové příplatky
  • 7x hotelové ubytování s polopenzí ve 2 - 3 lůžkových pokojích se sociálním
  • doprava klimatizovaným autobusem ve Svaté zemi
  • odborný průvodce – kněz

Cena nezahrnuje

  • obslužné a vstupy podle programu, taxík na horu Tábor, což představuje částku 100 USD (uhradíte průvodci ve Sv. zemi)
  • komplexní cestovní a zdravotní pojištění 55,- Kč/den (není povinné, je možné se pojistit u jakékoliv pojišťovny)

Upozornění!

Ceny jsou kalkulovány v kurzu 1 Euro = 1,25 USD. Při pohybu kurzu o 5% si CK vyhrazuje právo na úpravu ceny.

Platnost pasu musí být nejméně 6 měsíců po návratu!

 

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Mapa
Galerie