Izrael– PETRA (Jordánsko)

0
Cena
19,000 Kč
Cena
19,000 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

932


Proč si rezervovat zájezd u nás?

  • Dostupné ceny pro každého
  • Rezervace zájezdu online
  • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

8 denní zájezd
Termín: 1. 10. - 8. 10. 2021
Letecky

Svatá země je krajinou, kde Bůh mimořádně oslovil celé lidstvo v zájmu jeho duchovního vývoje. Zde vznikly biblické dějiny Starého a Nového zákona, které podnítily rozvoj nové civilizace na všech kontinentech. Zde je kolébka tří světových náboženství – židovství, křesťanství a islámu. Navštívit a poznávat místa Svaté země je určitě neopakovatelný a hluboký zážitek a stává se nábožensko-duchovním bohatstvím na celý život. Program je rozšířený o návštěvu Jordánska.

RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Doprava z Brna do Bratislavy a následně na letiště do Vídně

doprava z Brna (od nákupního centra Avion Shopping park, sraz
u benzinové stanice OMV) do Bratislavy a následně na letiště do Vídně. Odlet do Tel Avivu. Transfer autobusem do Betléma a nocleh.

Den 2Odjezd do Jeruzaléma na prohlídku Starého města

po snídani odjezd do Jeruzaléma na prohlídku Starého města, Křížová cesta – Via Dolorosa, bazilika Božího hrobu na Kalvárii – Golgotě. Prohlídka Betléma – bazilika Narození Ježíše Krista, Pole pastýřů, jeskyně Mléka. Večeřa a nocleh v Betlémě.

Den 3Odjezd do Galileje, cestou zastávka v Haifě

snídaně, odjezd do Galileje.Cestou zastávka v Haifě, návštěva kostela Stella Maris. Odpoledne výstup na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem 7,- USD). Přesun do Nazareta, prohlídka baziliky Zvěstování, kostela sv. Josefa. Večeře a nocleh v Nazaretu / Tiberias.

Den 4Návštěva Kány Galilejské - místa prvního zázraku

po snídani návštěva Kány Galilejské – místa prvního zázraku, kde si manželé mohou obnovit manželské sliby. Odjezd ke Genezaretskému jezeru: hora Blahoslavenství, Kafarnaum – dům sv. Petra, Tabgha – místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, místo Primátu sv. Petra. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra (orientační cena 20 USD). Večeře a nocleh v Betlémě.

Deň 5Odjezd autobusem do Jeruzaléma, prohlídka města – Betfage, návštěva Olivové hory

po snídani odjezd autobusem do Jeruzaléma. Prohlídka města – Betfage, návštěva Olivové hory – prohlídka kostela Pater Noster – Otčenáš, návštěva Dominus Flevit, místa, kde Pán Ježíš plakal nad Jeruzalémem. Prohlídka Getsemanské zahrady, baziliky Agónie (smrtelného zápasu Pána Ježíše), kostela Hrobu Panny Marie, kostel Gallicantu. Přechod ke Zdi nářků, Hora Sion – Večeřadlo a Bazilika Usnutí Panny Marie. Večeře
a nocleh v Betlémě.

Den 6 Prohlídka Betánie – Lazarův hrob, přejezd Judskou pouští, návštěva Jericha

po snídani prohlídka Betánie – Lazarův hrob. Přechod Judskou pouští, prohlídka Jericha, zastávka pod Horou pokušení. Navštívení místa křtu Pána Ježíše – obnovení křestních slibů. Zastávka u Mrtvého moře s možností koupání. Odjezd do Jordánska. Večeře a nocleh v Petře.

Den 7Prohlídka archeologického areálu v Petře

po snídani prohlídka archeologického areálu v Petře. Návrat do Izraele. Večeře a nocleh v Betlémě.

Den 8Odjezd autobusem na letiště do Tel Avivu

snídaně, návštěva Ain Karem, prohlídka místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty. Odjezd autobusem na letiště do Tel Avivu s následným odletem do Vídně. Transfer autobusem do Bratislavy a Brna.

* Duchovní program je spojený s každodenní mší svatou

* Průvodce si vyhrazuje změnu pořadí navštěvovaných míst

Základní informace

Termín: 1. 10. – 8. 10. 2021

Doprava: letecky

Svatá země je krajinou, kde Bůh mimořádně oslovil celé lidstvo v zájmu jeho duchovního vývoje. Zde vznikly biblické dějiny Starého a Nového zákona, které podnítily rozvoj nové civilizace na všech kontinentech. Zde je kolébka tří světových náboženství – židovství, křesťanství a islámu. Navštívit a poznávat místa Svaté země je určitě neopakovatelný a hluboký zážitek a stává se nábožensko-duchovním bohatstvím na celý život. Program je rozšířený o návštěvu Jordánska.

Cena zahrnuje:

  • autobusová doprava na letiště do Vídně a zpět, letenka, letištní a palivové příplatky
  • 7 x ubytování s polopenzí ve 2-3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením
  • doprava klimatizovaným autobusem ve Svaté zemi
  • odborný průvodce – kněz

Cena nezahrnuje

  • obslužné, vstupy podle programu a taxík na horu Tábor, což představuje částku 100 USD (uhradíte průvodci ve Svaté zemi)
  • vízum do Jordánska, hraniční poplatky, vstup do Petry 200 USD (platí se průvodci ve Svaté zemi)
  • cestovní pojištění (nutné sjednat si individuálně, doporučujeme sjednat si i storno zájezdu)

Upozornění!

Ceny jsou kalkulovány v kurzu 1 Euro = 1,25 USD. Při pohybu kurzu o 5% si CK vyhrazuje právo na úpravu ceny.

Platnost pasu musí být nejméně 6 měsíců po návratu!

 

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Mapa

Galerie