Assisi – Řím – Siena

0
Cena
11,700 Kč
Cena
11,700 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

262


Proč si rezervovat zájezd u nás?

  • Dostupné ceny pro každého
  • Rezervace zájezdu online
  • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

6 denní zájazd
Termín: 15. 6. – 20. 6. 2020
Autobus

ASSISI – CASCIA – ŘÍM – ORVIETO – SIENA

Vrcholem programu je audience u Svatého otce.

Řím – Věčné město – je srdcem křesťanství. Téměř po celou dobu dějin Církve je zde sídlo Kristova náměstka – Svatého Otce. Je městem, ve kterém zemřel sv. Petr, městem, které dýchá historií, uměleckými monumentálními skvosty a jedinečnými památkami. Je to místo pro křesťany posvátné.

Poutní zájezdy do Věčného města jsou pro účastníky nezapomenutelnými zážitky.

Putujeme do Říma, abychom zachytili puls Církve – všechno obnovit v Kristu, abychom se při osobním setkání se Svatým Otcem posilnili milostí Ducha Svatého
a obnovili svoji víru.

 

RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Odjezd v brzkých ranních hodinách z Bratislavy

odjezd se skupinou v brzkých ranních hodinách z Bratislavy (v případě celých kolektivů i z jiného místa) non stop jízdou přes Rakousko do Itálie s krátkými občerstvovacími zastávkami. Příjezd do Assisi. Ubytování a nocleh.

Den 2 Prohlídka prohlídka baziliky sv. Františka, katedrály sv. Rufina

snídaně, prohlídka baziliky sv. Františka (r. 1228), katedrály sv. Rufina (r. 1000), kde byl sv. František r. 1181 pokřtěn, baziliky sv. Kláry z r. 1257 s jejím hrobem a křížem, ze kterého Pán Ježíš promluvil ke sv. Františkovi: “Jdi a oprav můj dům.“ Prohlídka pokračuje návštěvou kostela sv. Petra a baziliky Santa Maria degli Angeli (od r. 1211 místo modlitby), kde Sv. František zemřel v noci z 3. na 4. října 1226. Přesun do Cascie – návštěva kostela sv. Rity, patronky v beznadějných situacích. Svatá Rita – vlastním jménem Margherita Lotti – byla stigmatizovaná augustiniánská řeholnice a italská vizionářka. Pokračování v cestě do Říma. Ubytování a nocleh.

Den 3 Program ve Vatikánu, účast na audienci u Sv. Otce na Svatopeterském náměstí

snídaně, program ve Vatikánu, účast na audienci u Sv. Otce na Svatopeterském náměstí. Odpoledne bazilika Santa Maria Maggiore, prohlídka baziliky sv. Petra v okovech, kde se nacházejí okovy, kterými byl sv. Petr svázán během věznění. Prohlídka Kolosea, Římského fóra, Fóra Trajana a Kapitolu. Pěší prohlídka významných římských náměstí a fontán. Večeře a nocleh.

Den 4 Prohlídka baziliky Sv. Petra ve Vatikánu, fakultativní návštěva Vatikánských muzeí se Sixtinskou kaplí

snídaně, prohlídka baziliky Sv. Petra ve Vatikánu, fakultativní návštěva Vatikánských muzeí se Sixtinskou kaplí (vstup do muzeí není v ceně, vstupné cca 17,- Eur), bazilika Sv. Jana v Lateráně (římská katedrála – matka chrámů), Svaté schody, které se nacházejí v budově Scala Santa, bazilika Sv. Kříže, kde se nacházejí nejvzácnější relikvie světa, bazilika sv. Klementa, kde je hrob a ostatky sv. Cyrila, bazilika sv. Pavla za hradbami. Večeře a nocleh.

Den 5 Odjezd do Orvieta, místa eucharistického zázraku

snídaně, odjezd do Orvieta, místa eucharistického zázraku. V roce 1263 vstoupilo Orvieto do liturgických dějin v souvislosti se zázrakem českého kněze Petra, který byl počátkem slavení Těla a Krve našeho Pána Ježíše Krista. Pokračování v cestě do Sieny. Prohlídka středověkého centra města, které je od roku 1955 zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Prohlídka katedrály Nanebevzení Panny Marie. Ubytování, večeře a nocleh.

Den 6Odjezd na Slovensko s krátkými občerstvovacími zastávkami

snídaně, odjezd na Slovensko s krátkými občerstvovacími zastávkami. Příjezd do Bratislavy (u kolektivů do jiného města) ve večerních hodinách.

* Průvodce si vyhrazuje změny programu podle aktuální situace v Římě.

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává výhradně poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Základní informace

Termín: 15. 6. – 20. 6. 2020

Doprava: klimatizovaným autobusem

Řím – Věčné město – je srdcem křesťanství. Téměř po celou dobu dějin Církve je zde sídlo Kristova náměstka – Svatého Otce. Je městem, ve kterém zemřel sv. Petr, městem, které dýchá historií, uměleckými monumentálními skvosty a jedinečnými památkami. Je to místo pro křesťany posvátné.
Poutní zájezdy do Věčného města jsou pro účastníky nezapomenutelnými zážitky.
Putujeme do Říma, abychom zachytili puls Církve – všechno obnovit v Kristu, abychom se při osobním setkání se Svatým Otcem posilnili milostí Ducha Svatého a obnovili svoji víru.

Vrcholem programu je audience u Svatého otce.

Cena zahrnuje:

  • autobusová doprava klimatizovaným autobusem
  • 5x ubytování se snídaní, 3x večeře
  • průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • daň městu Římu 4,- Eura/den/osoba (celkem 12,- Euro) - platba na místě průvodci
  • lístky na městkou dopravu v Římě (cca 15,- Euro)
Mapa

Galéria