Porto, Santiago De Compostela, Fatima, Braga, Batalha, Alcobaca, Nazaré, Coimbra, Lisabon (VYPRODÁNO)

0
Cena
25,300 Kč
Cena
25,300 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

952


Proč si rezervovat zájezd u nás?

 • Dostupné ceny pro každého
 • Rezervace zájezdu online
 • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

8 denní zájezd
Termín: 28. 5. – 4. 6. 2024
Letecky

Porto, Santiago De Compostela, Fatima, Braga, Batalha, Alcobaca, Nazaré, Coimbra, Lisabon

RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Doprava z Brna do Bratislavy, odjezd na letiště do Vídně

odjezd z Brna – od minim. 5 osob (od nákupního centra Avion Shopping park, sraz u benzinové stanice OMV) do Bratislavy (setkání skupiny), odjezd autobusem na letiště do Vídně s následným odletem do Porta. Podle času příletu začátek prohlídky Porta. Transfer autobusem do hotelu v Portu, ubytování, večeře a nocleh.

Den 2Prohlídka Porta

snídaně, dokončení prohlídky Porta, v poledních hodinách transfer do Santiaga de Compostela, ubytování, večeře a nocleh.

Den 3Prohlídka Santiaga de Compostela

Snídaně, prohlídka Santiaga de Compostela – města, do kterého vede nejznámější pouť v Evropě. V místní katedrále jsou podle tradice uloženy ostatky svatého Jakuba. Kristova učedníka. Po prohlídce města a katedrály transfer do Bragy. Prohlídka baziliky Bom Jesus do Monte, která stojí na kopci Espinho a je významným poutním místem, které patří na seznam světového dědictví UNESCO. Dominantní součástí celého areálu je monumentální barokní schodiště překonávající výškový rozdíl 116 metrů. Navštívíme také historické centrum Bragy a katedrálu Sé de Braga. Po programu odjezd do Fatimy, ubytování a večeře. Po večeři modlitba sv. růžence a účast na procesí se svíčkami. Nocleh.

Den 4Prohlídka areálu – Kaple Zjevení

Snídaně, mše svatá, prohlídka areálu – Kaple Zjevení s milostnou sochou Panny Marie, Bazilika s hroby sestry Lucie dos Santos, sv. Františka a sv. Hyacinta Marto, prohlídka moderního chrámu Nejsvětější Trojice. Po večeři účast na slavnostní vigílii, modlitba sv. růžence a účast na procesí se svíčkami. Nocleh.

Den 5Návštěva dominikánského kláštera

Snídaně, mše sv. Odjezd autobusem města Batalha – návštěva dominikánského kláštera a kostela ve městě Batalha zasvěcených Panně Marii Vítězné. Následně návštěva městečka Alcobaca, ve kterém se nachází cisterciácké opatství s klášterem a zachovalý komplex středověkých budov. Po návštěvě města Alcobaca následuje městečko Nazaré, které se nachází na pobřeží Atlantického oceánu. Název města se vztahuje na sošku „černé“ Panny Marie, kterou přinesli mniši z Nazaretu. Možnost koupání. Návrat do Fatimy. Po večeři modlitba sv. růžence a účast na procesí se svíčkami. Nocleh.

Den 6Mše sv. ve Fatimě

snídaně, mše sv. ve Fatimě, odjezd do města Tomar, které bylo sídlem Řádu Templářských rytířů v Portugalsku. Klášter Řádu Kristova, který po sobě zanechali, patří k nejvýznamnějším evropským památkám a byl zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. Pokračování v cestě do města Coimbra. Krátká prohlídka města. Návštěva památného pokoje sv. Lucie v karmelitánském klášteře. Návrat do Fatimy. Po večeři modlitba sv. růžence a účast na procesí se svícemi. Nocleh.

Den 7Transfer do Lisabonu, prohlídka starého města

snídaně, transfer do Lisabonu, pěší prohlídka starého města – hrad Sao Jorge, historická čtvrť Alfama, Lisabonská katedrála – Sé de Lisboa, klášter Jeronymitů a Belémská věž, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Následuje památník mořeplavců a monumentální socha Cristo Rei, která se tyčí nad městem. Po programu návrat do Fatimy, večeře a nocleh ve Fatimě.

Den 8Odjezd na letiště do Porta, odlet do Vídně

snídaně, mše sv., odjezd na letiště do Porta s následným odletem do Vídně. Transfer autobusem do Bratislavy a Brna (od 5 osob).

* Duchovní program je spojený s každodenní mší svatou.

* Průvodce si vyhrazuje právo na případnou změnu programu

Základní informace

Termín: 28. 5. – 4. 6. 2024

Cena: 25 300 Kč

Doprava: letecky

Cena zahrnuje:

 • mezinárodní letenka na trase Vídeň/Porto - Porto/Vídeň
 • 1 ks podpalubní zavazadlo do 20 kg
 • 1 ks malé příruční zavazadlo s rozměry 40 cm x 30 cm x 20 cm
 • transfery klimatizovaným autobusem podle programu
 • 7x hotelové ubytování s polopenzí v 3* a 4* hotelích
 • náboženský program podle uvedeného rozpisu
 • odborný průvodce
 • pojištění proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 4 800 Kč
 • vstupy do památek
 • doprava z Brna do Bratislavy a zpět se uskuteční od 5 osob a je zpoplatněna částkou 500 Kč /osoba

Upozorňujeme:
Vstup do země se řídí aktuálně platnými podmínkami, které jsou zveřejněny na webových stránkách
Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Mapa
Galerie