NICE – LURDY – CARCASSONE – MILÁNO

0
Cena
12,700 Kč
Cena
12,700 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

218


Proč si rezervovat zájezd u nás?

  • Dostupné ceny pro každého
  • Rezervace zájezdu online
  • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

7 denní zájezd
Termín: 29. 7. – 5. 8. 2021
Autobusem
PaedDr. Michal Pitoniak

Poselství Panny Marie nás motivují k posilnění naší víry, lásky k Bohu a k bližním. V Lurdech se 11.2.1858 zjevila v jeskyni  Massbielle  „Krásná paní“ školačce Bernadetě Soubirous.  Od těch dob putují ročně tisíce poutníků za Lurdskou Pannou Marií. Přicházejí sem s díky, prosbami, s pokorou v srdci a s nadějí na uzdravení těla a pozdvihnutí ducha.

Zájazdem doprovází :

PaedDr. Michal Pitoniak

 

RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Odjezd autobusu z Brna do Bratislavy, nonstop jízda do Francie

Odjezd autobusu v ranních hodinách z Brna (od nákupního centra Avion Shopping park, sraz u benzinové stanice OMV) do Bratislavy a dále nonstop jízdou s krátkými občerstvovacími zastávkami do Rakouska a dále přes Itálii do Francie. Večer příjezd do Nice, nocleh.

Den 2 Koupání v moři, individuální prohlídka centra města

Snídaně, v dopoledních hodinách koupání v moři. Individuální prohlídka centra města. Odpolední odjezd nonstop jízdou do Lurd. Večer příjezd do Lurd. Nocleh.

Den 3 Celodenní náboženský program

Snídaně, celodenní náboženský program. Prohlídka komplexu bazilik, jeskyně zjevení, podzemní baziliky Pia X., návštěva bazénů, modlitby, křížová cesta, odpolední procesí. Ve večerních hodinách nezapomenutelný průvod se svícemi. Večeře a nocleh.

Den 4 Celodenní náboženský program, odjezd z Lurd do Carcassone

Po snídani druhý den náboženského programu na těchto svatých místech, návštěva rodného domu
sv. Bernadety. Odpolední odjezd z Lurd do Carcassone, krátká prohlídka starobylého města. Pokračování v cestě na Ligurskou riviéru. Nocleh.

Den 5 Koupání v moři

Po snídani koupání v moři. V odpoledních hodinách odjezd do Milána. Nocleh.

Den 6Prohlídka města Miláno

Snídaně, prohlídka města: nejdůležitější místo historie církve v Miláně – Bazilika sv. Ambrože, kterou dal postavit r. 379 sv. Ambrož, milánský biskup a jeden z hlavních učitelů církve, který je zde i pochovaný spolu se svým zpovědníkem sv. Satirusem a sv. Marcelínem. Sem chodíval na jeho kázání sv. Augustýn, který se potom obrátil. V sousedství se nachází Katolická univerzita Božského srdce. Návštěva baziliky P. Marie de Grazie. Zde je v klášterní jídelně namalovaná originální freska da Vinciho Poslední večeře, kterou mohou navštívit pouze speciální skupiny. Přesun metrem do Milánského dómu, druhé největší gotické katedrály světa s největším počtem soch na světě, kde je pochovaný sv. Karel Boromejský, patron milánské arcidiecéze. Dnes tu sídlí milánský kardinál. Prohlídka Královského paláce, přes Galerii V. Emanuela II. přechod k světoznámé opeře La Scala. Přesun metrem do Castella Sforzesco, nejkrásnější stavby Milána po Katedrále. Návštěva hradního parku zakončená Obloukem pokoje. Odpolední přesun na Benátskou riviéru. Nocleh.

Den 7 Dopolední koupání v Jadranském moři

Snídaně, dopolední koupání v Jadranském moři. V odpoledních hodinách odjezd nonstop jízdou do Bratislavy a Brna s příjezdem ve večerních hodinách.

* Průvodce si vyhrazuje změnu programu

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává výhradně poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Základní informace

Termín: 29. 7. – 5. 8. 2021

Doprava: autobusem

Průvodce: PaedDr. Michal Pitoniak

Poselství Panny Marie nás motivují k posilnění naší víry, lásky k Bohu a k bližním. V Lurdech se 11.2.1858 zjevila v jeskyni  Massbielle  „Krásná paní“ školačce Bernadetě Soubirous.  Od těch dob putují ročně tisíce poutníků za Lurdskou Pannou Marií. Přicházejí sem s díky, prosbami, s pokorou v srdci a s nadějí na uzdravení těla a pozdvihnutí ducha.

Cena zahrnuje:

  • autobusovou dopravu
  • 6x hotelové ubytování se snídaní, 1x večeři
  • prohlídky míst
  • pojištění CK proti úpadku
  • průvodce zájezdu, kněze

Cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění Union 55,- Kč/den

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Mapa
Galerie