Fatima-Lisabon (VYPRODÁNO)

0
Cena
18,900 Kč
Cena
18,900 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

546


Proč si rezervovat zájezd u nás?

 • Dostupné ceny pro každého
 • Rezervace zájezdu online
 • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

4 denní zájezd
Termín: 20. 4. – 23. 4. 2024 (4 dny, 3 noci)
Letecky

Fatimská poselství Matky Boží, plná něžné mateřské lásky, jsou „nejproročtější z moderních zjevení“. Ovlivnila chod Církve a celý svět. Zasvěcení světa v roce 1984 mělo za následek pád komunismu ve východní Evropě. Panna Maria ve Fatimě připomíná důležitost svátosti smíření, svatého přijímání o prvních sobotách v měsíci, modlitby svatého růžence, pokání a oběti za hříšníky v boji proti satanovi. Panna Marie se tu představila jako Královna posvátného růžence.

Fatima je jedno z nejznámějších poutních míst na světě. Nachází se v okrese Santarém ve středním Portugalsku, 187 km jižně od města Porto a 123 km severně od Lisabonu. Významným poutním místem se stala díky zjevení Panny Marie třem dětem – Františkovi, Jacintě Marto a Lucii dos Santos na místě zvaném Cova d´ Iria. K prvnímu zjevení došlo v roce 1917, 13. května následně pokračovaly a do října, vždy 13. v měsíci.  Katolická církev v roce 1930 uznala pravost zjevení.

RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Doprava z Brna do Bratislavy, odjezd na letiště do Vídně

odjezd z Brna – od minim. 5 osob (od nákupního centra Avion Shopping park, sraz u benzinové stanice OMV) do Bratislavy (setkání skupiny), odjezd autobusem na letiště do Vídně s následným odletem do Porta. Transfer autobusem do hotelu ve Fatimě, ubytování, večeře. Po večeři modlitba sv. růžence a účast na procesí se svíčkami. Nocleh.

Den 2Celodenní náboženský program ve Fatimě

snídaně, celodenní náboženský program ve Fatimě – mše svatá, seznámení se s poutním areálem. Kaple Zjevení s milostiplnou sochou Panny Marie, prohlídka staré baziliky Panny Marie Růžencové s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie. Prohlídka moderní baziliky Nejsvětější trojice. Odpolední křížová cesta a návštěva rodných domů třech vizionářů. Návrat do hotelu, večeře. Po večeři účast na procesí se svícemi. Nocleh.

Den 3Transfer do Lisabonu

snídaně, transfer do Lisabonu, pěší prohlídka starého města – hrad Sao Jorge, historická čtvrť Alfama, Lisabonská katedrála – Sé de Lisboa, klášter Jeronymitů a Belémská věž, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Následuje památník mořeplavců a monumentální socha Cristo Rei, která se tyčí nad městem. Po programu návrat do Fatimy, večeře. Po večeři účast na procesí se svícemi. Nocleh.

Den 4Odjezd do Porta s následným odletem do Vídně

snídaně, mše sv. ve Fatimě. Odjezd do Porta s následným odletem do Vídně. Po příletu transfer do Bratislavy a Brna (od 5 osob).

* Duchovní program je spojený s každodenní mší svatou.

* Průvodce si vyhrazuje právu na změnu programu podle aktuálních okolností.

Základní informace

Termín: 20. 4. – 23. 4. 2024 (4 dny, 3 noci) 

Cena: 18 900 Kč

Doprava: letecky

Cena zahrnuje:

 • mezinárodní letenka na trase Vídeň/Porto/Vídeň
 • 3x hotelové ubytování s polopenzí v 4* hotelích
 • transfery klimatizovaným autobusem podle programu
 • autobusová doprava z Bratislavy na letiště do Vídně a zpět
 • náboženský program podle níže uvedeného rozpisu
 • odborný průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (nutné si sjednat individuálně), musí zahrnovat léčebné výlohy spojené s onemocnění Covid-19
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 2000 Kč
 • doprava z Brna do Bratislavy a zpět se uskuteční od 5 osob a je zpoplatněna částkou 500 Kč /osoba

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Mapa
Galerie