Fatima

0
Cena
16,900 Kč
Cena
16,900 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

138


Proč si rezervovat zájezd u nás?

 • Dostupné ceny pro každého
 • Rezervace zájezdu online
 • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

4 denní zájezd
Termín: 22. 9. – 25. 9. 2022
Letecky

Fatimská poselství Matky Boží, plná něžné mateřské lásky, jsou „nejproročtější z moderních zjevení“. Ovlivnila chod Církve a celý svět. Zasvěcení světa v roce 1984 mělo za následek pád komunismu
ve východní Evropě. Panna Maria ve Fatimě připomíná důležitost svátosti smíření, svatého přijímání
o prvních sobotách v měsíci, modlitby svatého růžence, pokání a oběti za hříšníky v boji proti satanovi. Panna Marie se tu představila jako Královna posvátného růžence.

Fatima je jedno z nejznámějších poutních míst na světě. Nachází se v okrese Santarém ve středním Portugalsku, 187 km jižně od města Porto a 123 km severně od Lisabonu. Významným poutním místem se stala díky zjevení Panny Marie třem dětem – Františkovi, Jacintě Marto a Lucii dos Santos na místě zvaném Cova d´ Iria. K prvnímu zjevení došlo v roce 1917, 13. května následně pokračovaly a do října, vždy 13. v měsíci. Katolická církev v roce 1930 uznala pravost zjevení.

RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Odjezd z Brna cez Bratislavu na letiště do Vídně

odjezd z Brna (od nákupního centra Avion Shopping park, sraz u benzinové stanice OMV) do Bratislavy a dále dopolední setkání skupiny v Bratislavě, odjezd autobusem na letiště do Vídně s následným odletem do Lisabonu. Transfer autobusem do hotelu, ubytování a večeře. Večer účast na modlitbě sv. růžence a procesí se svícemi. Nocleh

Den 2Celodenní náboženský program ve Fatimě

snídaně, celodenní náboženský program ve Fatimě – mše svatá, seznámení se s poutním areálem. Kaple Zjevení s milostiplnou sochou Panny Marie, prohlídka staré baziliky Panny Marie Růžencové s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie. Prohlídka moderní baziliky Nejsvětější trojice. Návrat do hotelu, večeře. Po večeři modlitba sv. růžence a procesí se svícemi. Nocleh.

Den 3Dopolední program na hlavním slavení

snídaně, účast na mši svaté. Odpolední křížová cesta a návštěva rodných domů tří vizionářů. Návrat do hotelu, večeře. Po večeři účast na modlitbě sv. růžence a na procesí se svícemi. Nocleh.

Den 4Odjezd na letiště do Lisabonu s následným odletem do Vídně

snídaně, mše svatá ve Fatimě, volný program. Odpolední odjezd na letiště do Lisabonu s následným odletem do Vídně. Transfer autobusem do Bratislavy a Brna.

* Průvodce si vyhrazuje právo na případnou změnu programu

Základní informace

Termín: 22. 9. – 25. 9. 2022 

Doprava: letecky

Cena zahrnuje:

 • obousměrná letenka v ekonomické třídě na trase Vídeň/Lisabon/Vídeň
 • 1 kus zavazadla do 10 kg
 • 1 kus malého příručního zavazadla s rozměry 40 cm x 30 cm x 20 cm
 • 3x ubytování v hotelu se snídaní, 3x večeře
 • autobusová doprava
 • náboženský program podle uvedeného rozpisu
 • odborný průvodce

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (nutné si sjednat individuálně), musí zahrnovat léčebné výlohy spojené s onemocnění Covid-19, doporučujeme sjednat si i pojištění storna zájezdu pro případ onemocnění před nástupem na zájezd
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 2000,-Kč
 • antigenní / PCR testování před odjezdem pro neočkované osoby proti onemocnění Covid – 19 podle aktuální situace v Portugalsku
 • doprava z Brna do Bratislavy a zpět se uskuteční od 5 osob a je zpoplatněna částkou 400 Kč /osoba

Upozornění:

Vstup do země se vždy řídí aktuálně platnými podmínkami, které jsou zveřejněny na webových stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR: www.mzv.cz, viz Rozcestník.

Upozorňujeme, že výše uvedená cena se může změnit s ohledem na vývoj ceny pohonných hmot.

 

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Mapa
Galerie