Fatima – Lurdy

0
Cena
20,200 Kč
Cena
20,200 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

741


Proč si rezervovat zájezd u nás?

 • Dostupné ceny pro každého
 • Rezervace zájezdu online
 • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

9 denní zájezd
Termín: 22. 8. – 30. 8. 2020
Letecky
Autobusem
PaedDr. Michal Pitoniak

Fatima – Lurdy – Lisabon – Barcelona – Montserrat – Andora – Avignon – Nice

Každý rok navštěvuje více jak pět miliónů poutníků francouzské Lurdy, aby se modlili k Panně Marii v Massabielské jeskyni. Mnozí z nich jsou nemocní a mnoho z nich se tu uzdraví. Vyvrcholením programu je návštěva portugalské Fatimy, která se dostala do podvědomí po mariánských zjeveních v roce 1917. Poselství jsou aktuální i v dnešní době.

Zájazdom sprevádza :

PaedDr. Michal Pitoniak

RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Doprava z Brna do Bratislavy, odjezd na letiště do Vídně

odjezd z Brna do Bratislavy a následně na letiště do Vídně s odletem do Lisabonu. Odjezd autobusem do Fatimy. Ubytování a nocleh.

Den 2Seznámení se s poutním areálem

snídaně, seznámení se s poutním areálem. Prohlídka staré baziliky Panny Marie Růžencové s hroby svatého Františka a svaté Hyacinty Marto a také setry Lucie. Prohlídka moderní baziliky Nejsvětější trojice. Večeře, procesí se svícemi, nocleh.

Den 3Pokračování náboženského programu ve Fatimě

snídaně, pokračování náboženského programu ve Fatimě. Křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel. Návštěva rodných domů třech vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Jacinty Marto. Večeře, procesí se svícemi, nocleh.

Den 4Odjezd autobusem do Lisabonu

snídaně, odjezd autobusem do Lisabonu. Prohlídka města – původní historické čtvrtě, jako je Alfama (nejstarší lisabonská čtvrť, název pochází z arabského slova Al-hamma), Baixa (centrum města, čtvrť vznikla po zemětřesení v roce 1755), Bairro Alto (Horní čtvrť, centrum kaváren, barů, knihkupectví, leží severně od náměstí Praca de Camoes), Belém (od slova Betlehem, čtvrť na západě města, předměstí Lisabonu s dvěma památkami zapsanými v seznamu UNESCO), Estrela, Alcantara, Graca, Anjos, Xabregas. Noční odjezd do Barcelony.

Den 5Příjezd do Barcelony, prohlídka města

snídaně, příjezd do Barcelony. Prohlídka města. Barcelona je hlavní město Katalánska
a provincie Barcelona. Má 1,6 miliónů obyvatel. Leží na pobřeží Středozemního moře na severovýchodě Španělska. Po Madridu je druhým největším španělským městem. Odjezd na Monserrat. Ubytování, večeře a nocleh.

Den 6Prohlídka kláštera se zázračnou sochou Panny Marie

snídaně, prohlídka kláštera se zázračnou sochou Panny Marie. Pokračování v cestě do Lurd přes Andoru. Ubytování a nocleh.

Den 7Dopolední prohlídka poutního areálu, křížová cesta

snídaně, dopolední prohlídka poutního areálu, křížová cesta (vede za jeskyní, Horní bazilikou okolo vrchu, má délku, má délku 1 530 m, byla dokončena v roce 1912 a tvoří ji sochy odlité z kovu ve velikosti okolo dvou metrů), návštěva bazénů. Prohlídka města. Večeře, procesí se svícemi. Nocleh.

Den 8 Odjezd do Nice s krátkou zastávkou v Avignone

snídaně, odjezd do Nice s krátkou zastávkou v Avignone. Prohlídka papežského sídla. Večer příjezd do Nice. Ubytování a nocleh.

Den 9Odjezd na Slovensko přes Itálii a Rakousko

snídaně, odjezd na Slovensko přes Itálii a Rakousko s krátkými občerstvovacími zastávkami. Příjezd na Slovensko a do ČR v pozdních večerních až nočních hodinách.

* Duchovní program je spojený s každodenní mší svatou

* Průvodce si vyhrazuje právu na změnu programu podle aktuálních okolností

Základní informace

Fatima – Lurdy – Lisabon – Barcelona – Montserrat – Andora – Avignon – Nice

Termín: 22.8. – 30.8.2022

Doprava: letecky / autobusem

Každý rok navštěvuje více jak pět miliónů poutníků francouzské Lurdy, aby se modlili k Panně Marii v Massabielské jeskyni. Mnozí z nich jsou nemocní
a mnoho z nich se tu uzdraví. Vyvrcholením programu je návštěva portugalské Fatimy, která se dostala do podvědomí po mariánských zjeveních v roce 1917. Poselství jsou aktuální i v dnešní době.

Cena zahrnuje:

 • letenka na trase Vídeň - Lisabon
 • autobusová doprava
 • 8x hotelové ubytování se snídaněmi
 • 4x večeře
 • průvodce zájezdu, kněz
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • komplexní cestovní pojištění /nutné si sjednat individuálně/, musí zahrnovat léčebné výlohy spojené s onemocnění Covid-19
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 5 400 Kč
 • antigenní / PCR testování pro neočkované klienty podle aktuální situace v jednotlivých zemích
 • vstupy do památek
 • doprava z Brna a zpět je od 5 -ti osob a je zpoplatněna 300,-Kč/osoba

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Mapa
Galerie