Barcelona – Andora – Lurdy

0
Cena
18,500 Kč
Cena
18,500 Kč
Přihlašovací formulář
Jméno *
Email Address*
Zpráva *
Počet osob *
Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

156


Proč si rezervovat zájezd u nás?

 • Dostupné ceny pro každého
 • Rezervace zájezdu online
 • Letecká a autobusová doprava


Máte otázky ?

Neváhejte nám zavolat. Jsme tým odborníků na zájezdy rádi Vám ochotně poradíme.

+420 731 626 506

info@awertour.cz

5 denní zájezd
Termín: 6. 10. – 10. 10. 2022
Letecky
PaedDr. Michal Pitoniak

Městečko Lurdy se nachází v jižní Francii, v podhůří Pyrenejí v departmentu Hautes-Pyrenées. Městečko se stalo nejslavnějším poutním místem díky zjevením Panny Marie mladé Bernadetě Soubirous, dceři chudého mlynáře. K prvnímu zjevení došlo 11. 2. 1858 před jeskyní v Massabielle a v následujících měsících se opakovalo 17 krát. K rozhodujícímu zjevení došlo 25. 2. 1858, kdy Matka Boží řekla Bernadetě, aby se umyla v prameni v jeskyni. Bernadeta však v jeskyni žádný pramen neviděla, přece jen však odstranila rukama hlínu a pramen vytryskl. Pramen měl léčivou sílu a od těch dob putují ročně tisíce poutníků za Lurdskou Pannou Marií. Poselství Panny Marie nás stále motivují k posilnění naší víry, lásky k Bohu a k bližním.

Zájazdem doprovází :

PaedDr. Michal Pitoniak

 

RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

Den 1Odjezd autobusu z Brna / Bratislavy na letiště do Vídně

odjezd autobusem z Brna do Bratislavy (od 5 osob) a na letiště do Vídně s následným odletem do Barcelony. Po příletu odjezd do Lurd přes Andoru, krátká zastávka ve městě. Nocleh v Lurdech.

Den 2 Celodenní náboženský program v Lurdech

snídaně, program v Lurdech s účastí na mši svaté. Prohlídka města, návštěvou koupelí. Účast na eucharistickém procesí, po ukončení večeře v hotelu. Večer účast na procesí se svíčkami, nocleh.

Den 3 Prohlídka areálu bazilik

snídaně, prohlídka areálu bazilik (dolní – Růžencová bazilika, horní – Bazilika Neposkvrněného početí, podzemní – Bazilika Pia X.). Křížová cesta (vede za jeskyní, Horní bazilikou okolo vrchu – má délku 1530 m, byla dokončena v roce 1912 a tvoří ji sochy odlité z kovu ve velikosti cca dvou metrů). Účast na eucharistickém procesí, po ukončení večeře v hotelu. Večer účast na procesí se svíčkami, nocleh.

Den 4 Dopoledne pokračování programu v Lurdech, odjezd do Barcelony

snídaně, dopoledne pokračování programu v Lurdech. Dopoledne v 11:00h odjezd do Barcelony. Ubytování a nocleh.

Den 5 Prohlídka Barcelony – katedrála Sagrada Familia

snídaně, prohlídka Barcelony – katedrála Sagrada Familia, metropolitní katedrála sv. Eulalie, La Rambla, náměstí Catalunya, náměstí Espanya, olympijský stadion, Montjuic. Transfer na letiště s následným odletem do Vídně. Odjezd autobusem do Bratislavy a Brna (od 5 osob).

* Průvodce si vyhrazuje změnu programu

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává výhradně poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Základní informace

Termín: 6. 10. – 10. 10. 2022

Doprava: letecky

Průvodce: PaedDr. Michal Pitoniak

Městečko Lurdy se nachází v jižní Francii, v podhůří Pyrenejí v departmentu Hautes-Pyrenées. Městečko se stalo nejslavnějším poutním místem díky zjevením Panny Marie mladé Bernadetě Soubirous, dceři chudého mlynáře. K prvnímu zjevení došlo 11. 2. 1858 před jeskyní v Massabielle a v následujících měsících se opakovalo 17 krát. K rozhodujícímu zjevení došlo 25. 2. 1858, kdy Matka Boží řekla Bernadetě, aby se umyla v prameni v jeskyni. Bernadeta však v jeskyni žádný pramen neviděla, přece jen však odstranila rukama hlínu a pramen vytryskl. Pramen měl léčivou sílu a od těch dob putují ročně tisíce poutníků za Lurdskou Pannou Marií. Poselství Panny Marie nás stále motivují k posilnění naší víry, lásky k Bohu a k bližním.

Cena zahrnuje:

 • mezinárodní letenku na trase Vídeň–Barcelona-Vídeň
 • 1 zavazadlo do 10 kg, 1 malé příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20cm
 • transfer na letiště Bratislava-Vídeň-Bratislava
 • 4x hotelové ubytování se snídaní, 2x večeři
 • autobusovou dopravu klimatizovaným autobusem podle programu
 • odborného průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • komplexní cestovní pojištění (nutné si sjednat individuálně), musí zahrnovat léčebné výlohy spojené s onemocněním Covid-19
 • vstupné do katedrály Sagrada Familia cca 27 Euro (nutné objednat předem v CA), nejpozději do 15. 9. 2022, platba na místě)
 • antigenní / PCR testování před odjezdem pro neočkované klienty podle aktuální situace v jednotlivých zemích
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 3 100 Kč
 • vstupy do památek
 • doprava z Brna a zpět je od 5 -ti osob a je zpoplatněna částkou 400 Kč/osoba

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny a.s. v Bratislavě.

Mapa
Galerie